Bankalar

Maximum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri direkt bağlanma seçenekleri öncesi kısa bilgiler vermekte fayda var;

 • Maksimum kredi kartı ülkemizde faaliyet gösteren büyük bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası tarafından yönetilmektedir.
 • Tüm Maksimum kredi kartı müşterileri için hazırlanan farklı iletişim kanalları bulunmaktadır.
 • Bu iletişim kanallarından herhangi biri kullanılarak müşteri hizmetleri desteği alınabilmektedir.

Maksimum Kredi Kartı Müşteri Hizmetler İletişim Kanalları

Maksimum kredi kartı kullanıcılarının sorun yaşamaksızın tüm öneri, şikayet ve işlemleri için kullanabilecekleri birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. Aşağıda listelenen Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri iletişim kanalları sırası ile şöyledir:

 • Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri direkt bağlanma
 • Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri telefon numarası
 • Maksimum kredi kartı destek hattı
 • Maksimum kredi kartı iletişim formu
 • Maksimum kredi kartı e-posta adresi
 • Maksimum kredi kartı sosyal medya hesapları.

Maksimum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri direkt bağlanma seçenekleri için en kısa ve en kolay yolu sizin için aşağıda adım adım ifade ettik. Maksimum kredi kartı müşteri hizmetleri direkt bağlanma;

 • 0 850 724 0 724 müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayın.
 • ‘’1 veya 0’’ tuşlayarak müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmanız mümkündür.

Maximum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maximum Kredi Kartı kullanıcısı olan Türkiye İş Bankası müşterilerinin herhangi bir sorun, öneri veya istek hususunda doğrudan müşteri hizmetlerini aramaları mümkündür.

Yukarıdaki linke tıklayarak telefon bankacılığı üzerinden alabileceğiniz tüm hizmetleri görebilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Destek Hattı

İş Bankası bünyesinde hizmet sunan Maximum kredi kartı müşterilerinin herhangi bir sorun, kayıp, çalıntı veya başka bir işlem için başvurabilecekleri kanallardan biri de Maximum kredi kartı destek hattı olmaktadır.

Maximum kredi kartı başvurusu, kart yenileme gibi onlarca işlemi bir arada yapabileceğiniz destek hattı bağlantı linki aşağıdaki gibidir;

Yukarıda yer alan destek hattı linki üzerinden tüm işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Linke tıklayarak sayfaya gitmeniz yeterli olacaktır. Kendinize en uygun iletişim kanalını seçerek müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı İletişim Formu

 1. Maximum kredi kartı iletişim formu doldurarak sorunlarınızın çözümünde farklı bir iletişim kanalı da kullanabilirsiniz.
 2. İletişim formuna ulaşabileceğiniz linki aşağıda bıraktık. Bu kanal aracılığı ile tüm sorun, öneri, şikayet ve dileklerinizi belirtmeniz mümkündür.
 3. Banka tarafından en kısa sürede müşterilere geri dönüş sağlanmaktadır.
 4. Ancak geri dönüş almak için mutlaka iletişim formunda belirtilen alanları tam olarak doldurmanız gerekmektedir.

Maximum kredi kartı iletişim formu ile hızlı ve güvenilir geri dönüş alabilirsiniz. Bu noktada kredi kartınız ile ilgili hangi sorunu yaşarsanız yaşayın çözüm için başvuruda bulunmanız mümkündür. Birçok bankada olduğu gibi Türkiye İş Bankası da iletişim formu gönderilerine hızlı bir geri dönüş yapmaktadır.

Maximum Kredi Kartı İletişim e- Posta Adresi

Maximum kredi kartı kullanan müşterilerin Türkiye İş Bankası ile resmi yazışmalarda bulunmak istemesi halinde kullanması gereken e-posta adresini sizin için hazırladık.

Daha çok resmi yazışmalarda kullanılan e-posta yazışmalarını gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bir husus var. E-posta yolu ile yapılan tüm görüşmeler hukuki kaynak niteliği taşımaktadır. İşte Maximum kredi kartı iletişim e-posta adresi;

Maximum Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı sosyal medya hesapları; Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest üzerinden hizmet vermektedir. Maximum kredi kartı sosyal medya hesaplarını aşağıda listeledik;

Yukarıda yer alan linklere tıklayarak müşteri hizmetlerine bağlanmadan sosyal medya kanalları aracılığı ile de sorunlarınızın çözümüne kavuşabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Maximum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı