Bankalar

TEB Müşteri Hizmetlerine Hızlı (Direkt) Bağlanma

Türkiye’de hizmet veren en eski bankalardan birisi olan Türkiye Ekonomi Bankası, hem online müşteri hizmetleri hem de özel olarak atanan telefon numaraları üzerinden TEB müşterilerine kesintisiz destek sağlamaktadır.

Neredeyse bütün sorunlar için banka şubelerine gidilmesine gerek bırakmadan hızlı çözümler getiren TEB iletişim kanalları, pek çok TEB müşterisinin öncelikli tercihleri arasında olmaktadır.

TEB müşterileri, TEB çağrı merkezi aracılığı ile müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanabilir ve telefon üzerinden problemlerini çözebilir.

TEB Çağrı Merkezi

Türkiye Ekonomi Bankası, ürün ya da hizmetleri ile alakalı yaşanan problemler ya da olası talepler için destek merkezi aracılığı ile doğrudan iletişime geçilebilecek olan TEB müşteri hizmetleri, kullanıcılarına diledikleri konuda banka yöneticilerinden destek alma imkanları sağlayabilmektedir.

TEB destek iletişim sayfası üzerinden TEB müşterileri, banka ile iletişim kurabilecekleri bütün kanalları görüntüleyebilir ve diledikleri yoldan banka ile görüşme sağlayabilir.

TEB İletişim Formu

Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri, banka hizmetleriyle alakalı öneri, şikayet ve teşekkürleri için online iletişim formunu tercih edebilir. TEB iletişim formunda yer alan itiraz, şikayet, talep ve öneri konularını bankaya geri bildirimde bulunabilir.

TEB tarafından müşterilere sunulan online iletişim hizmeti ile kısa sürede bankanızla irtibata geçebilmek mümkün hale gelmektedir.

TEB e-Posta İletişim Adresi

TEB ile resmi şekilde yazışma yapmak isteyen müşteriler, bankanın resmi ve kurumsal e-posta adresini kullanabilir. Yasal açıdan hem bankayı hem de müşterileri bağlayıcı yönleri bulunan yazışmalarda resmi dilekçe kurallarına dikkat edilmesi ve buna uygun şekilde mail gönderilmesi gerekmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası ile e-posta üzerinden iletişime geçmek isteyenlerin aşağıdaki mail adreslerine mail gönderebilir;

  • TEB KEP adresi: turkekonomibankasi@hs03.kep.tr
  • TEB arabuluculuk adresi: tebarabuluculuk@teb.com.tr

TEB Şikayet Hattı

Türkiye Ekonomi Bankası hizmet ve ürünlerle ilgili ya da şube ve ATM şikayetleri için müşterilerin online başvuru yöntemlerini tercih ederek TEB müşteri şikayetleri hakem heyetine sorunlarını bildirmeleri mümkündür. Bunun için de aşağıda yer alan bağlantıya tıklamak ve gerekli adımları tamamlamak yeterlidir.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri, TEB müşteri hizmetlerine belirlenen telefon numaraları üzerinden de ulaşabilir. Bankanın telefon numaralarını arayan müşteriler, farklı pek çok bankacılık işlemini cep telefonları üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir.

  • TEB müşterileri için iletişim numarası: 0850 200 0 666
  • TEB genel müdürlüğü iletişim telefon numarası: 0216 635 35 35

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

TEB müşterisine direkt bağlanma yöntemi için çağrı merkezi yani 0850 200 0 666 numarası arandıktan sonra sırası ile 3 – 1 – 1 rakamlarının tuşlanması yeterlidir.

TEB Resmi Sosyal Medya Hesapları

TEB tarafından aktif şekilde kullanılan resmi sosyal medya hesaplarını merak edenlere aşağıdaki sosyal medya adreslerini takip edebilir.

YORUM YAP KAZAN

 "TEB Müşteri Hizmetlerine Hızlı (Direkt) Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı