Özel Kurumlar

Skyscanner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uçuşla ilgili insanlara her zaman en iyi seçenekleri bir arada sunan Skyscanner seyahat etmeyi insanlar için keyifli bir hale getirir. Rezervasyon ve planlama konusunda basit, kullanışlı, anlaşılır bir tasarıma sahip olan site aynı zamanda pek çok iletişim kanalına sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Skkyscanner müşterilerinin güvenine layık olmak ve süreci daha şeffaf kılmak adına her türlü detayı düşünmektedir. Önceliğin her zaman müşteri olması tüm insanların modern seyahat fırsatlarından yararlanmasını sağlamaktadır. Seçeneklerde doğa dostu seçimlere yer verilmesi bu konuda hassas olan müşterilere hitap etmektedir. Bu gibi amaçlarla 2003 yılında kurulan firma günümüzde gelişmiş bir iletişim ağına sahiptir. Böylece her müşteri aklına takılan tüm soru ve sorunları çözmek ya da gçrüş bildirmek amacıyla firmaya ulaşabilir.

Skyscanner Yardım Merkezi

Skyscanner sürekli aktif durumda olan yardım merkezi hizmeti vermekte olup burada fiyatlar, rezervasyon, arama, seyahat, hakkımızda gibi alanlarda dair kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Tüm iletişim kanallarında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Skyscanner her kullanıcıyı memnun etmeyi hedeflemektedir. Özellikle ekonomik uçak bileti, araç kiralama ve otel rezervasyonu konularında yoğun talep girmekte ve profesyonel destek sunmaktadır. Bu ve benzeri konularda iletişim için online iletişim kanalları ya da müşteri hizmetleri tercih edilebilir.

Skyscanner E – Posta Adresi İletişim

Seyahat sürecini basit hale getirmek adına hizmet veren Skyscanner insanların taleplerini ve görüşlerini alabilmek adına e-posta adresi kullanmaktadır. Resmi ve anlaşılır bir dil kullanılarak yazılan tüm mesajlar hemen dikkate alınmakta ve firma tarafından geri dönüş yapılmaktadır. Kullanılan e-posta adresi ve diğer iletişim bilgileri hizmet bölgesine göre değişmekte olup bunlar içinden konuma en uygun olan tercih edilmelidir.

Skyscanner İletişim Formu

Skyscanner tarafından insanlara sunulan alternatif iletişim kanallarından biri de iletişim formudur. Görüşleri ya da yaşanan problemleri en etkili şekilde karşı tarafa ulaştırmak için kullanılan bu form firmanın internet sitesinde yer almaktadır. Formda iletilmek istenen mesaj, ayrıntılar, adı soyadı, e-posta adresi, mesajın ne ile ilgili olduğu, seyahat sağlayıcısının adı gibi alanların doldurulması gerekir. Eğer varsa sorunla ilgili siteye ek dosya da yüklenerek sorun daha net şekilde ifade edilebilir.

 Skyscanner Müşteri Hizmetleri İletişim

Skyscanner müşteri hizmetleri işlemin yapıldığı havayoluna, seyahat sağlayıcısına ya da seyahat acentesine göre farklılık gösterir. Doğrudan çağrı merkezi aracılığıyla hizmet vermeyen firmaya geri bildirimler ve yorumlar ile ilgili kolayca ulaşılabilir. Yapılan rezervasyon ile ilgili sorun yaşandığında direkt ilgili sağlayıcı ile iletişim kurulması gerekir. Bu amaçla Skyscanner tüm havayollarına ait iletişim seçenekleri ile telefon bilgilerini müşterilerin bilgisine sunmaktadır. Böylece yaşanan sorunla alakalı anında yetkili kişilerle iletişim kurulabilir.

Skyscanner Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolları

Skyscanner doğrudan çağrı merkezi hizmeti vermediğinden öncelikle ilgili havayolu ile ilgili iletişim bilgilerine erişmek gerekir. Bu numaralar aracılığıyla kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine ulaşabilmek için sorunun ne olduğu anlaşılır bir şekilde ifade edilmeli ve böylece doğru yönlendirmenin yapılması sağlanmalıdır. Bekleme süresini kısaltmak bu sayede mümkün olabilecektir. Ancak bazı yoğunluk durumlarında müşteri temsilcisine bağlanmak biraz vakit alabilir. Dolayısıyla iletişim kurmak için boş vakitler tercih edilmelidir.

Skyscanner Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına dünyanın dört bir yanına yönelik destek veren Skyscanner bu sayede müşteri taleplerini ve sorunlarını hızlıca çözüme kavuşturmaktadır. Firma ya da hizmetler ile alakalı bir sorun yaşandığında sosyal medya hesapları üzerinden mesaj gönderilebilir. Ayrıca Skyscanner ile ilgili duyuru ve haberler de bu platformlar üzerinden takip edilebilir. Firmayı takibe alabilmek için öncelikle sosyal medya kullanıcı olmak gerekir.

En fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformları üzerinde resmi hesaplara sahip olan Skyscanner bu sayede çok sayıda insana kısa yoldan ulaşmaktadır. Böylece tüm müşterilerin kullanımına açık alternatif bir iletişim kanalı daha olmaktadır. Ancak mesaj iletmeden önce kullanılan hesabın resmi hesap olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Skyscanner resmi sosyal medya hesapları şu şekildedir:

YORUM YAP KAZAN

 "Skyscanner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı