Bankalar

Garanti Bankası Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara’da kurulan ve 1946 yılından bu yana milyonlarca müşterisi ile yoluna emin adımlarla devam eden Garanti Bankası, bugün geldiği noktada Türkiye’nin en büyük bankaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Pek çok müşterisine sayısız kampanya ve özel avantajlar sunan Garanti Bankası, son derece kaliteli müşteri hizmetleri ile de müşterilerinden tam not almaktadır. Yeni bilinen adı ile Garanti BBVA, verdiği hizmetlerle alakalı sorunlarla ilgili yardım almak isteyen Garanti kullanıcılarını ya da Garanti Bankası müşterisi olmak isteyenleri Garanti iletişim kanalları aracılığı ile bilgilendirmektedir. Buna göre Garanti Bankası iletişim e – mail adreslerine, Garanti Bankası canlı destek birimine ya da diğer banka destek kanallarına erişim sağlamakta güçlük çeken kişilere Garanti Bankası’na ait olan bütün iletişim bilgilerinden daha detaylı söz edilebilir.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi

Garanti Bankası’nın şube ve atm konumları, Garanti Bankası ticari kart başvuruları, Garanti tüketici kredisi, Garanti kredi alma oranları ve Garanti kredi kartı türevi konularda müşterilerin Garanti Bankası ile iletişime geçebilecekleri birçok seçenek bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları ne olursa olsun, Garanti Bankası yardım merkezi üzerinden bankanın müşteri temsilcileri ile kolayca iletişime geçebilmektedir.

Garanti Bankası İletişim E – Posta Adresi

Türkiye’nin en tecrübeli bankalarından birisi olarak hizmetlerine kesintisiz şekilde devam eden Garanti Bankası, e – posta aracılığı ile müşterilerine diledikleri konuda hizmet vermektedir. Garanti Bankası e – posta ile iletişim seçeneklerini kullanabilmek için banka müşterilerinin aşağıda yer alan e – posta adresine mail göndermeleri yeterli gelmektedir. Çoğu durumda birkaç saat içerisinde cevaplanan e – postalar, maksimum 1 iş günü içerisinde banka temsilcileri tarafından işleme alınabilmektedir.

  • Garanti Bankası iletişim e – posta adresi: garantibankasi@hs02.kep.tr

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bankası’nın müşterileri, arzu etmeleri halinde her türde soru, sorun, istek, öneri ve şikayetleri için Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayabilmekte ve koşulsuz destek alabilmektedir. Telefon numaraları üzerinden görüşme yapmayı tercih eden kullanıcılar, 7 gün 24 saat Garanti Bankası telefonla destek hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

  • Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 333 ya da 0850 222 0 333
  • Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Merkezi Numarası: 0(216) 585 02 19
  • Garanti Bankası Kişiye Özel Bankacılık Hizmetleri Numarası: 444 0 700

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti Bankası kullanıcıları, dilerlerse bankanın internet şubesi üzerinden dilerlerse de cep şube aracılığı ile aşağıda yer alan adımları izleyerek cep telefonları üzerinden Garanti Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Garanti Bankası müşteri temsilcilerine direkt bağlanan banka müşterileri ayrıca bağlı bulundukları müşteri temsilcilerine mesaj gönderebilmekte ya da geçmiş yazışmalarını takip de edebilmektedir. Garanti Bankası çağrı merkezindeyse sesli yanıt aracılığı ile direkt müşteri temsilcisine bağlanılabilecek bir tuş kombinasyonu yapmadan doğrudan konuşarak işlem yapılabilmektedir.

  • Garanti İnternet Şubesi’yle Garanti Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

İnternet şubesine giriş yapıldığında en alt kısımda müşteri temsilcisinin adı ve direkt telefon numarası görülmektedir. Dileyen müşterileri, burada yer alan numarayı arayarak müşteri temsilcileri ile telefon görüşmesi gerçekleştirebilir veya POSTA KUTUSU linkinden posta kutularını görüntüleyebilir. POSTA KUTUSU bölümünde müşteriler, müşteri temsilcilerine direkt bağlanmak için yeni bir mesaj gönderebilir ve müşteri temsilcileri ile posta aracılığıyla direkt bağlantı kurabilir.

  • Garanti Mobil’le Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti Mobil üzerinden müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için cep şubesi uygulamasına giriş yapan Garanti Bankası kullanıcıları, gelen ekranda profil ikonuna tıklamalıdır. Yeni açılan ekranda da yardım tuşuna tıklayarak en alt kısımda yer alan Bize Ulaşın butonuna basmalıdır. Bu butona basıldığı zaman Garanti Bankası müşterileri müşteri temsilcilerinin fotoğraflarını, isimlerini ve telefon numaralarını görebilmektedir. Bu numaraları arayarak da doğrudan Garanti Bankası müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilmektedir.

Garanti Bankası İletişim Posta Adresi

Garanti Bankası müşterileri, dilerlerse posta aracılığıyla Garanti Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmektedir. Bunun için aşağıda yer alan Garanti Bankası posta adresi kullanılabilmektedir.

  • Garanti Bankası posta adresi: PK: 338 Avpim/İstanbul

Garanti Bankası Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin en iyi bankalarından olan Garanti Bankası, sosyal medya hesapları ile müşterilerine en güncel haber ve duyuruları iletebilmektedir. Banka müşterileri de diledikleri her an Garanti Bankası sosyal medya hesapları üzerinden bankanın müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Garanti Bankası Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı