Bankalar

Eureko Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim Numarası / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Risk değerlendirme uzmanlığı, banka ve sigorta hizmetleri, emeklilik poliçeleri gibi farklı konularda hizmet veren Eureko Sigorta 2007 yılından itibaren ülkemizde sigortacılık sektöründe hizmet vermektedir. Dünya genelinde popüler bir sigorta firması olan ve ülkemizde de kurumsal yapısı ve sahip olduğu uzman çalışanları ile sizlere sigorta hizmetleri sunan firma aynı zamanda sizlere kaliteli, etkili ve profesyonel bir şekilde müşteri hizmetleri sunabilmek için çeşitli iletişim kanallarını aktif olarak kullanıyor. Müşterilerinin kısa süre de etkili bir şekilde iletişim kurabilmesi, iş ortaklarının paylaşımlarda bulunabilmesi veya iş birliği yapmak isteyen kurumların, firmaların iletişime geçebilmeleri için müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, online iletişim sayfası, canlı yardım, sosyal medya adresleri,  e- posta adresleri ile hizmet veriyor.

Eureko Sigorta İletişim Destek Merkezi

Kurumsal bir sigorta firması olarak hayatımızda yer alan, profesyonel olarak sunduğu hizmetlerin yanı sıra müşteri iletişim konularında çok sayıda iletişim kanalına sahip olan Eureko Sigorta firması hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine iletişim destek merkezi üzerinden hizmet vermektedir. Bu kanal üzerinden tüm şikayetlerinizi , önerilerinizi, fikirlerinizi, görüşlerinizi iletebilir, yaşadığınız veya eksikliğini hissettiğiniz konu ve konular hakkında yardım alabilirsiniz. İş birliği yapmak istediğinizde de iletişim destek merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eureko Sigorta Müşteri İletişim Formu

Kurumsal bir sigorta firması olan Eureko Sigorta firması müşteriler için aktif olarak kullandığı online iletişim formu ile iletişim hizmetleri vermektedir. Online iletişim formu üzerinden iletişim kurmak istediğinizde kişisel bilgilerinizin yanı sıra mail adresiniz ve telefon numaranızı da eklemeniz gerekiyor. Eureko Sigorta firması online iletişim formunu müşteri hizmetleri için ayrı, eksper başvurusu için ayrı, servis başvuruları için, acente başvuruları için ayrı olarak hizmete sunmuştur.

Eureko Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşterileri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kuran ve profesyonel müşteri hizmetleri sistemine sahip olan Eureko Sigorta firması bu alanda sahip olduğu çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri servisi ile popüler olmuştur. Sigorta ve emeklilik ürünlerini ile ilgili müşteri şikayetlerini ve isteklerini bu yöntem üzerinden alan firma aynı zamanda kurumsal müşterilerine de aynı yöntem ile hizmet vermektedir. Eureko Sigorta müşteri hizmetleri numarasını arayarak dilediğiniz şekilde iletişim kurabilir, fax çekerek yazılı olarak da iletişimi tercih edebilirsiniz.

  • Eureko Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 66 60
  • Eureko Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 400 10 00
  • Eureko Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 216 474 22 90

Eureko Sigorta Müşteri Hizmetleri Servisine Doğrudan Bağlanma

Sigorta ve emeklilik ürünlerinden birini satın almak, almış olduğunuz hizmet ile ilgili bilgiler almak veya yaşadığınız sorunların hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayarak hizmeti sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için müşteri hizmetleri servisini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri servisini aradığınızda uzun uzun ses kayıtlarını beklemek veya ulaşmak istediğiniz müşteri temsilcisine kısa süre de ulaşabilmek için izleyebileceğiniz yöntemler bulunuyor. Müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilmek için müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aramanız gerekiyor. Arama sonrasında bağlantı kurulur kurulmaz 0 ı tuşlamalısınız. 0 ı tuşladıktan sonra yeni bağlantı kurulumunda 5 i tuşlayarak doğrudan müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Eureko Sigorta E – Posta Adresi

Eureko Sigorta ile yazılı olarak iletişim geçmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir sistem olan E – posta adresi çok sayıda kişi ile aynı anda yazışabilme imkanı sağlıyor. E – posta adresini kullanarak her konu da detaylı olarak yazabiliyor ve hızlı bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz.

Eureko Sigorta E – Posta Adresi: musterihizmetleri@eurekosigorte.com.tr

Eureko Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Bir sigorta firması olarak müşterilerine kurumsal olarak hizmet veren Eureko Sigorta firması aynı zamanda son yılların popüler mecraları olan sosyal medya platformları üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığı yönetilen bu hesaplar ile iletişime geçmek istediğinizde kısa süre de işlem yapabiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz.

YORUM YAP KAZAN

 "Eureko Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim Numarası / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı