Alışveriş

Eminevim Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan Eminevim, Türkiye’de faizsiz ev satın alma sistemini tüketiciye sunan ilk kuruluş olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana bu alanda yüzbinlerce insanı ev ve araba sahibi yapan eminevim, ülke genelinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Dolayısıyla müşterilerinin ve faizsiz olarak ev ya da araba satın almak isteyen tüketicilerin her türlü ihtiyacına yanıt verebilen kuruluş, Türkiye’deki yüzlerce şubesinin yanı sıra Eminevim Müşteri Hizmetleri ve çeşitli iletişim kanalları üzerinden de destek sağlayabilmektedir.

Eminevim Müşteri Hizmetleri Birimi

Eminevim Müşteri Hizmetleri Birimi ayrı bir departman olarak hizmet verirken, bu birim sayesinde birçok tüketici merakını giderebilmekte, sorunlarına çözüm bulabilmektedir.

Eminevim Müşteri Hizmetleri Birimi müşterilerine en uygun koşullarda nasıl ev ya da araba sahibi olunabileceği, sisteme nasıl kayıt olunması gerektiği, ödemelerin nasıl yapılacağı, ödeme planlarının belirlenmesi ve bunun gibi daha pek çok konuda gerekli bilgiyi sağlayabilmektedir.

Eminevim Çağrı Merkezi Numarası

Eminevim Müşteri Hizmetleri, müşterilerin her türlü ihtiyacını ve sorununu giderebilmek adına hizmet vermektedir. Genelde hatların yoğunluğu sebebiyle belli bir süre beklemesi gereken Eminevim müşterileri, bu sürenin sonunda müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli görüşmeyi gerçekleştirebilir.

Tüketicilerin ve firma müşterilerinin iletişime geçebilmesi için kullanılan Eminevim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 36 46 olarak bilinmektedir. Eminevim müşterileri bu numarayı arayarak istek ve şikayetlerini kolayca iletebilmekte, açık, şeffaf ve müşteri odaklı olarak destek alabilmektedir.

Eminevim İnternet Şubesi

Eminevim, müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına pek çok kanal üzerinden hizmet verebilmektedir. Eminevim İnternet Şubesi firma müşterileri için özel olarak geliştirilen ve pek çok işlemi gerçekleştirebilir.

  • T.C. Kimlik numarası ya da üye numarası gibi bilgilerle giriş yapılabilen bu şubede, müşterileri temsilcileri ile de iletişime geçilebilmektedir.
  • Eminevim Mobil şube üzerinden hizmeti alabilmek mümkündür.

Eminevim Mektup Adresi Nedir?

Eminevim müşterilerinin her türlü konu ile alakalı mektubunu Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:36 Üsküdar/İstanbul adresine gönderim sağlayabilmektedir.

Eminevim Görüntülü Şube

Türkiye’de faizsiz ev satın alma konusunda bir ilk hayata geçiren Eminevim, görüntülü şubesi ile de müşterilerine her an, her yerde hizmet vermeye devam etmektedir. Evden çıkmadan bulunduğu yerden Eminevim Görüntülü Şube müşteri danışmanları ile iletişime geçebilen firma müşterileri, her türlü desteği de bu kanal üzerinden alabilmektedir.

Eminevim Görüntülü Şube için müşterilerin ya da bilgi almak isteyen herhangi birinin ad, soyad ve en yakın şube gibi bilgileri doldurarak görüşmeyi başlatabilmesi de mümkündür.

Görüntülü görüşme için akıllı cep telefonlarına ve bilgisayarlar kamera ile mikrofon erişimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Eminevim e-posta Adresi Nedir?

Eminevim’in müşterileri ile iletişime geçebilmek için kullandığı kanallardan bir diğeri de e-posta adresidir. Özellikle de resmi yazışmalar için ideal bir iletişim kanalı olarak değerlendirilebilen Eminevim e-posta adresi sayesinde bilgisayar, tablet ya da cep telefonları üzerinden mail yolu ile iletişim kurulabilmektedir.

Eminevim Sosyal Medya Hesapları

Müşterilerine önemseyen ve onlara her an, her yerde hizmet vermeye devam eden Eminevim, sosyal medya aracılığı ile de hem kampanyalar, hem de sistem hakkında gerekli bilgi ve birikimi sunabilmektedir.

Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin ve Twitter gibi kanallar kullanan Eminevim, bu hesapları takip eden tüketicilerin her türlü sorusuna yanıt verebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Eminevim Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı