Bankalar

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Axess kredi kartı müşteri hizmetleri sorgulaması birçok Axess kullanıcısı tarafından sorulmaktadır. Bankalar müşterilerinin memnuniyetini kazanmak ve sağlıklı hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri konusunda bir hayli titiz davranmaktadır.

Müşteri hizmetlerinin büyük önem taşıdığı bankacılık sektöründe birden fazla kanal ile sorun, öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirmeniz ve çözüm yollarından faydalanmanız mümkündür.

Akbank bünyesinde hizmet veren Axess kredi kartları hakkında merak ettiklerinize AKBANK web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Axess kredi kartı, müşteri hizmetleri alanında da müşterilerine birçok kanaldan müşteri hizmetleri vermektedir.

Axess Kredi Kartı Web Sitesi İletişim Bilgileri

Axess kredi kartı web sitesi üzerinden kampanyalar, duyurular, destek talepleri gibi farklı işlemler ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve siteyi takip ederek kartınızın avantajlarını kaçırmadan öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Axess kredi kartı kurumsal web sitesine ulaşabilirsiniz.

Web sitesine doğrudan adresle giriş yapmak için ise aşağıdaki adresi tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Axess kredi kartı genel müdürlük iletişim bilgileri ile doğrudan genel müdürlük binasına ulaşmanız mümkündür. Axess kart uygulamasının genel merkezi İstanbul içerisinde bulunmaktadır.

Herhangi bir posta gönderiminde aşağıdaki genel müdürlük adresinden faydalanarak postalarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca AKBANK genel müdürlüğü olarak hizmet veren genel müdürlük binası aslen bankaya aittir.

  • Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Axess kredi kartı genel müdürlük iletişim bilgilerinden bir diğeri de telefon numarasıdır. Genel müdürlük telefon numarası ile doğrudan genel müdürlüğe ulaşmanız mümkündür. Ancak genellikle çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine bağlanmanız tavsiye edilmektedir.

  • Axess kredi kartı genel müdürlük iletişim bilgileri; 444 25 25

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Axess kredi kartı müşteri hizmetleri iletişim numarası ile doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve sorun, öneri, istek ya da şikayetleriniz için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Müşteri temsilcisi ile görüşmek için kullanabileceğiniz iki adet iletişim kanalı mevcut. Her iki numarayı arayarak da doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İşte Axess kredi kartı müşteri hizmetleri numaraları;

  • 0850 222 25 25 ya da 444 25 25 numaralarını kullanarak müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşmanız mümkündür.

Axess Kredi Kartı İletişim Formu Doldurarak Hizmet Alma Seçenekleri

Axess kredi kartı kullanıcılarının sorunlarının çözümünde kullanabilecekleri bir diğer yöntem de iletişim formu doldurmaktır. İletişim formu doldurduktan sonra kısa sürede yetkililer tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

Ancak geri dönüş sağlanabilmesi için iletişim formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması şarttır. Temsilcinin size ulaşabileceği iletişim kanalının doğru yazılması gerekir.

Axess kredi kartı iletişim formu doldurmak için aşağıdaki linke tıklayabilir ya da doğrudan verilen bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz. (Yapıştırma işlemi yapılmadan önce adres çubuğu boş olmalıdır.)

İletişim formunu doldurduktan sonra iletişim formu takip sürecinde formun ne durumda olduğunu, incelemeye alınıp alınmadığı gibi hususları kontrol edebilmek için de farklı bir bağlantı adresi mevcuttur. Aşağıda her iki adresi de görebilir ve kolaylıkla iletişim formunu takip edebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı E-posta Adresi

Axess kredi kartı e-posta adresi ile resmi yazışmalar yapmanız da mümkündür.

Axess Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları sıkça kullanılan ve müşterilerin müşteri hizmetleri desteği almak için de tercih ettiği yollardan biri haline gelmiştir.

İhtiyacınız olan tüm hizmetler için sosyal medya kanallarını kullanmanız mümkündür. Axess kredi kartı var olan sosyal medya kanalları, Facebook, Instagram ve Twitter olarak biilnmekte. Aşağıdaki linklere tıklayarak doğrudan sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı