Alışveriş

Popeyes Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Popeyes, Türkiye’de oldukça fazla tercih edilen ve sevilen gıda firmaları arasında yer alıyor. Ağırlık olarak tavuk ürünleri sunan firma, hemen hemen her şehirde çok sayıda şubeye sahip. Tavuk pişirmeyi farklı bir hale getirerek sunan ve müşterilerine göz ve tat zevki sunan firma, büyük ölçüde memnuniyet kazanmaktadır. Gıdada olan başarısının yanı sıra müşterilerine sunmuş olduğu müşteri desteği sayesinde de bu memnuniyet sağlanmaktadır. Popeyes iletişim kanallarında bulunan seçenekler sayesinde, kişiler istediği her alandan firmaya kolayca ulaşabilmektedir. Popeyes firması ile yaşadığınız sorunlardan oluşan şikayetlerinizi, memnuniyetlerinizi ve önerilerinizi Popeyes iletişim kanalları aracılığıyla firmaya iletebilirsiniz.

Popeyes Müşteri Destek Merkezi

Müşterilerin hem online hem de telefon yolu ile firmaya ulaşabileceği Popeyes müşteri destek merkezi, 7/24 hizmet sunuyor. Firmaya iletmek istediğiniz konular hakkında iletişime geçmeden önce, sık sorulan sorular sekmesini ziyaret ederek sorunuza yanıt arayabilirsiniz. Bu kısımda aklınızdaki soruya yanıt bulamadıysanız, Popeyes müşteri destek merkezinde sunulan iletişim seçenekleri arasında tercih yaparak firmaya ulaşabilirsiniz. Firmanın şubeleri ile alakalı yaşadığınız sorunlar, ürünlerde bulunan sorunlar, genel şikayetler, iş başvuruları ve öneriler için destek merkezi kullanılabilmektedir.

Popeyes Online İletişim Formu

Popeyes müşteri hizmetlerine internet aracılığı ile ulaşmak istiyorsanız, online iletişim formunu tercih edebilirsiniz. Popeyes müşteri iletişim formunda sizden istenilen bilgileri ve mesajınızı yazarak firmaya iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile alakalı temsilciler size kısa sürede içerisinde, belirttiğiniz iletişim adresleriniz üzerinden dönüş sağlamaktadır. Popeyes müşteri iletişim formu aracılığı ile firmaya iletmek istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünler ile alakalı şikayet ve önerilerinizi, şubelerde yaşadığınız sorunları veya önerilerinizi de iletişim formu aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

Popeyes İletişim E-Posta Adresi

Firma ile mail üzerinden iletişim kurmak isterseniz, sunulan mail adresini tercih edebilirsiniz. Genellikle diğer iletişim kanallarından soru ve öneri kabul firma, daha çok iş başvuruları gibi konular için mail adresine yönlendirme yapmaktadır. Sorular, görüşler, şikâyetler ve diğer tüm konular için diğer iletişim seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Popeyes Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Popeyes müşteri hizmetlerine direkt ulaşım sağlamak amacı ile tercih edebileceğiniz telefon numaraları her an ulaşılabilir haldedir. Genel işlemler ve sipariş yapmak için kullanabileceğiniz numara ve iş başvuruları için kullanılabilecek numaralar farklı farklı sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler aradıkları konu ile alakalı kısa sürede işlemlerini tamamlayabilmektedir. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde çok sayıda şubesi bulunan Popeyes, müşteri memnuniyeti için telefon ile tüm desteği sağlamaktadır. Öte yandan firmaya göndermek istediğiniz yazı veya belgeler mevcut ise, faks numarasını kullanarak iletebilirsiniz.

  • Popeyes Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 76 77
  • Popeyes İş Başvuru Telefon Numarası: 444 7 822
  • Popeyes Faks Numarası: +90 212 236 56 45

Popeyes Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Popeyes müşteri hizmetlerine 444 76 77 telefon numarası üzerinden ulaşılabilmektedir. Olduğunuz bölgeye sipariş vermek, merak ettiklerinize yanıt almak, sorunlarınızı dile getirmek ve firmaya önerilerde bulunmak için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Popeyes çağrı merkezine yapacağınız aramada kısa bir süre telesekreter dinleyerek temsilciye ulaşım sağlanabilmektedir. Popeyes müşteri temsilcisine birkaç dakika bekleme sonrasında bağlanarak görüşmeye başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve bunu iletişim kanallarında da gösteren firma, anlık olarak çağrılara yanıt vermektedir.

Popeyes Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın gücünün farkında olan ve bu kanallardan müşterilerine ulaşmak isteyen isimler arasında Popeyes’de yer alıyor. Müşterilerine güncel bilgiler sunan ve genel bilgilendirmeler yapan firma, sosyal medya mesajlaşma sistemiyle müşteri desteği de sağlanmaktadır. Popeyes resmi sosyal medya hesaplarını Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram üzerinde kullanmayı tercih etmiş. Bu mecralarda gıda ürünleri reklamı, ürün içerikleri, fiyat kampanyaları, bayi bilgilendirmeleri ve gündelik hayat ile alakalı farklı paylaşımlarda bulunuluyor. Popeyes resmi sosyal medya hesabını takip ederek bilgi almanın yanı sıra, firmanın sunmuş olduğu tüm iletişim kanallarını tercih ederek merak ettiğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Popeyes Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı