Teknoloji

Savatel Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Savatel, 2013 yılında Şenol Çağrı Merkezi ismi ile limited bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan ve 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren bugün kullandığı isimle markalaşan sektörünün öncü firmalarından birisidir. Profesyonel ekibi ile Türkiye’nin en önemli çağrı merkezi firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Savatel, her sektörden firmanın çağrı merkezi ihtiyaçları için durmak bilmeden çalışmalarına devam etmektedir. Geleneksel çağrı merkezi uygulamalarının dışına çıkmayı başaran ve uzman bakış açısı ile müşterilerinden tam not alan Savatel, her biri birbirinden kaliteli Savatel iletişim personelleri ile de müşterilerini memnun etmeyi sürdürmektedir. Bu bağlamda Savatel’den hizmet alan ya da almayı düşünen kişi ve firmalara her türlü soru ve sorun için ulaşabilecekleri Savatel müşteri hizmetleri ile alakalı daha detaylı bilgi verilebilir.

Savatel Müşteri Destek Merkezi

Savatel müşteri destek merkezi, müşterilerinin yaşayabileceği her türde sorun için her daim hazırda bekleyen tecrübeli müşteri temsilcileri ile hizmet vermektedir. Birden fazla müşteri destek yöntemi ile ulaşılabilecek olan Savatel müşteri destek birimi, çoğu zaman 24 saat içerisinde sorunlara çözüm getirmekte ve müşterilerini memnun etmeyi başarabilmektedir. Son derece kolay bir şekilde erişilebilen Savatel müşteri destek merkezi, 7 gün 24 saat siteye gelen kullanıcılar için aktiftir.

Savatel İletişim Faks Numaraları

Savatel müşterileri, firma ile alakalı taleplerini müşteri destek merkezine aktarabilmek için resmi faks adresini kullanabilmektedir. Günün her anında kullanılabilen Savatel faks hizmetleri sayesinde müşteriler firma yetkililerine kısa bir süre içerisinde ulaşabilmektedir.

  • Savatel Faks Numaraları: 0232 586 78 84

Savatel İletişim E – Posta Adresi

İzmir lokasyonlu bir çağrı merkezi firması olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Savatel, her türde firma için ihtiyaç olan tüm çağrı hizmetlerini sorunsuz sağlamaktadır. Savatel ayrıca firmaların talep etmesi halinde alacak takibi yapabilmekte ve yasal yollar ile bu alacakların tahsil edilmesine imkân verebilmektedir. Bahsi geçen hizmetleri almak isteyen ve Savatel ile nasıl iletişime geçeceğini tam olarak bilmeyenlere ise Savatel’in resmi e – posta adresi olan info@savatel.com adresi tavsiye edilebilmektedir. Söz konusu e – posta adresi, Savatel’in tecrübeli müşteri destek ekibi tarafından yönetilmektedir ve mesai saatleri içerisinde müşterilerin isteklerine yanıt vermektedir.

Savatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Savatel’in müşteri hizmetleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda hızlı çözümler üretmekte ve müşterilerine diledikleri her an sorunsuz hizmet verebilmektedir. Savatel’e herhangi bir nedenle başvurmak isteyen kişilerin sık sık tercih ettikleri yöntemler arasında ilk sırada gelen yöntemlerden olan Savatel müşteri hizmetleri numarasına ise sadece birkaç tuşlama ile erişim sağlanabilmektedir. Mesai saatleri dâhilinde Savatel müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden arayan kişiler ile iletişime geçen Savatel müşteri destek ekibi, hem çağrı merkezi konusunda yaşanan sorunlarda hem de tahsilât sorunlarında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

  • Savatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0232 400 86 86

Savatel Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Türkiye’nin en kaliteli çağrı merkezi hizmetlerini veren firmalardan birisi olan Savatel’e herhangi bir sebeple erişim sağlamak isteyen kişiler, Savatel’in tecrübeli müşteri temsilcilerine direkt olarak da bağlanabilmektedir. Marka, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlara yüzde yüz destek veren Savatel, meydana gelebilecek olan her türde soruna anlık olarak çözüm getirebilmesi ile de bilinmektedir. Savatel müşteri temsilcisine direkt bağlanmayı arzu edenlere ise 0232 400 86 86 numaralı Savatel’in resmi iletişim numarasını cep telefonlarından ulaşabilecekleri söylenebilir. Söz konusu tuşlamaları yaptıktan sonra da karşılarına gelen çağrı merkezi yanıt sisteminden yapılacak olan yönlendirmeler ile müşteriler direkt olarak Savatel müşteri destek ekibine ulaşabilmektedir.

Savatel Resmi Sosyal Medya Hesapları

Savatel, birbirinden farklı birçok sosyal medya hesabına sahiptir ve bu hesapları aktif olarak kullanması ile bilinmektedir. Firma alakalı tüm önemli duyuru ve haberleri yine söz konusu sosyal medya mecraları üzerinden müşterilerine duyuran Savatel, müşterilerinin her türde soru ve sorununa da sosyal medya platformlarının mesaj bölümlerinden yanıt verebilmekte ve çözüm getirebilmektedir. Bu bağlamda Savatel müşteri temsilcilerine olabilecek en kısa sürede ulaşmayı hedefleyen kişi ve kuruluşlara şirketin profesyonel müşteri temsilcileri tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarını takibe alabilecekleri ve bu alanlara mesaj gönderebilecekleri söylenebilir.

YORUM YAP KAZAN

 "Savatel Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı