Alışveriş

Omo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Omo, uzun yıllardır Türkiye’de sunulan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen deterjan ürünü olarak bilinmektedir. İlk olarak elde yıkama deterjanları ile adını duyuran firma, sonrasında makineler için ve sıvı deterjanlar ile hizmetlerine devam etti. Ev hanımlarının sık sık tercih ettiği ve zor kirlerin üstesinden gelmeyi başaran firma, bu konuda memnuniyet kazanmaktadır. Memnuniyetleri sadece ürün kalitesi ile değil, müşterilerine her an verdiği destek ile de sağlamaktadır. Omo iletişim kanallarını kullanan müşteriler, merak ettiği her soruya anlık olarak yanıt alabilmektedir. Öte yandan merak edilen tüm ürün bilgileri ve şikâyet gibi konularda da Omo iletişim merkezi kullanılabilmektedir.

Omo Müşteri Destek Merkezi

Kullanıcılarına her an destek vermeyi tercih eden Omo, en fazla merak edilen sorulara sitesinde yer vererek zaman kazanmanızda yardımcı oluyor. Omo sık sorulan sorularda aradıklarınızı bulamıyorsanız, müşteri destek merkezini ziyaret ederek firma ile iletişime geçebilirsiniz. Omo müşteri destek merkezinde merak edilen soruların yanıtlanmasının yanı sıra, yeni çıkan ürünler ile alakalı bilgi alabilir, alerji durumuna karşı içerik bilgisi öğrenebilir ve yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.

Omo Online İletişim Formu

Omo online iletişim formunu kullanarak müşteri temsilcilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yıllardır Türkiye’de ve farklı birçok ülkede hizmet veren firma, ürünleri ile memnuniyet kazanmayı başarmaktadır. Memnuniyeti müşterilerine verdiği destek ile de sağlayan Omo, online kanalları tercih eden kullanıcıları için form tercih etmektedir. Omo çevrimiçi müşteri formunda sizden istenilen bilgileri doldurarak, firmaya iletmek istediğiniz mesajı yazmanız ve göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde size dönüş sağlayan müşteri temsilcileri, sorunlarınızı ve sorularınızı kısa sürede çözümlemektedir.

Omo İletişim E-Posta Adresi

Firma ile iletişime geçmenin bir başka yolu olan e mail ile iletişim, sunulan kanallar arasında yer almaktadır. Omo müşteri hizmetlerine ulaşmak için e posta gönderimini tercih edebilirsiniz. E posta ile gönderilen mesajların yanıtına zaman zaman geç yanıt verilebiliyor olmasından dolayı, işlemini hızlı tamamlamak isteyen kişilerin telefon veya online formu tercih etmesi önerilmektedir.

Omo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hızlı iletişim kurmak ve sorularına bir an önce yanıt almak isteyen kişiler, Omo çağrı merkezini arayabilirler. Anlık olarak yanıt veren ve sorularınızı yanıtlayan Omo müşteri temsilciler, tüm gün ve saatlerde aktiftir. İstediğiniz her saatte arayarak bilgi edinebileceğiniz Omo müşteri hizmetleri, ürünler ile alakalı yaşadığınız sorunları da kısa sürede çözümlemektedir. Online veya marketlerden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya firmaya iletmek istediğiniz şikâyet ve öneriler mevcut ise, Omo müşteri hizmetlerini arayarak çözüm talep edebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezinin yanı çevrimiçi iletişim formu ve mail üzerinden de, müşterilere destek verilmektedir.

  • Omo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 19

Omo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Omo müşteri hizmetlerine 444 25 19 numarası üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Haftanın tüm günlerinde istediğiniz saatte arayarak ulaşabileceğiniz çağrı merkezi, kısa sürede sorularınızı yanıtlamakta ve sorunlarınızı çözümlemektedir. Omo müşteri temsilcisine direkt bağlanma için birkaç dakika hatta beklemeniz yeterli olmaktadır. Omo çağrı merkezini aradığınızda ilk olarak telesekretere bağlanırsınız. Aradığınız konu ile alakalı tuşlayabileceğiniz dâhili numaraların söylenmesinin akabinde, tercihinizi yaparak temsilciye bağlanabilirsiniz. Birkaç dakika bekleme sonrasında bağlandığınız müşteri temsilcisine sorunlarınızı söyleyebilir veya merak ettiğiniz soruları yönlendirebilirsiniz.

Omo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Omo, müşterilerine her alanda ulaşım sağlamak amacı ile sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanmaktadır. Omo resmi sosyal medya hesaplarını takip eden kullanıcılar güncel bilgiler ve kampanyalar ile alakalı bilgiler alabilmektedir. Yeni çıkan ürünlerin tanıtımları, reklam, güncel haberler, yeni bilgilendirmeler gibi farklı konularda paylaşımlarda bulunan firma, bu mecralardan müşteri desteği de sağlamaktadır. Omo resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek bu bilgilerden haberdar olabilir ve merak ettiğiniz soruları müşteri temsilcilerine sorarak yanıt alabilirsiniz. Öte yandan firma ile iletişime geçmek için telefon ile iletişim, mail veya online iletişim seçeneklerini de tercih etmeniz mümkün.

YORUM YAP KAZAN

 "Omo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı