Teknoloji

Microsoft Çağrı Merkezi Numarası

Microsoft, Dünyanın en büyük yazılım ve bilişim firmalarından biridir. Neredeyse yarım asır önce, Bill Gates tarafından kurulan Microsoft, hala en popüler yazılım olarak yerini koyuyor. Uygulamanın getirmiş olduğu pek çok yenilikte kullanıcılara büyük bir potansiyel sağlamaktadır. Microsoft çağrı merkezine ulaşmak çoğu zaman zor olmaktadır. Bu kadar büyük bir şirkete pek çok zaman ulaşım pek mümkün olmuyor. Microsoft çağrı merkezine ulaşmak için aşağıdaki uygulamaları takip edebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde Microsoft ile iletişim kurabilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri

Microsoft müşteri iletişim merkezine ulaşmak için, 0212 370 55 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat üzerinden Türkiye’deki Microsoft müşteri iletişim merkezine erişmek mümkün olabiliyor. Microsoft ile iletişim kurmak isteyen bireysel müşterileri bu numarayı arayarak hızlı ve bir o kadar da kolay bir şekilde iletişim kurabilirler.

Microsoft Nasıl İndirilir?

Microsoft bir e-posta hesabıyla tüm hizmetlerine erişilebilen bir uygulamadır. Microsoft indirerek sizlerde hızlı ve bir o kadar da kolay bir şekilde microsoft hizmetlerine erişebilirsiniz. Ancak biliyorsunuz ki, microsoft hizmetleri lisanslı ve ücretli. Yıllık 800 ile 900 TL arasında bir ücret ödeyerek, Microsoft’un tüm hizmetlerine erişmek ve hepsini lisanslı bir şekilde kullanmak mümkün oluyor. Ayrıca hepsini tek tek satın almak istiyorsanız da, yıllık 150-200 TL arasında değişen ücretleri ödemeniz çoğu zaman için yeterli olabiliyor.

Microsoft Destek Merkezi

Microsoft ile yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek veya herhangi bir nedenden dolayı, Microsoft ile iletişime geçmek için, destek merkezini kullanmanız çoğu zaman için yeterli olmaktadır. Microsoft destek merkezine ulaşmak oldukça kolaydır.

Microsoft yardım merkezine erişmek için hemen yanda yer alan linki tıklamanız yeterli olacaktır, https://support.microsoft.com/tr-tr Bu linke tıkladığınızda sizi bir destek sayfası karşılayacak, destek sayfasına erişerek işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, ne konuda sorun yaşıyorsanız buraya yazarak sorunlarınıza hızlı bir yanıt almanız çoğu zaman için mümkün olacaktır.

Microsoft Mail Adresi

Microsoft ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir diğer ise, Microsoft mail adresidir. Mail adresini kullanarak Microsoft ile hızlı bir şekilde iletişimde kalmak mümkün oluyor. Microsoft ile mail adresi üzerinden iletişime geçerek, bilgi ve belge gönderimi yapabilir, herhangi bir sorunuz var ise, bu sorunlar için yanıt alabilirsiniz.

Microsoft Mail Adresi: support@microsoft.com

Yukarıdaki adrese mail göndererek, her konuda destek alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Microsoft her alanda müşterilerine destek vermektedir. Sizlerde bu mail adresi üzerinden geri dönüşler alabilir ve hızlı bir şekilde iletişimde kalabilirsiniz. Microsoft mail adresi sürekli olarak çalışmaktadır. 7/24 her zaman mail gönderebilirsiniz.

Microsoft Sosyal Medya Hesapları

Microsoft sosyal medya hesapları ile Microsoft’a erişebilir ve Microsoft ile ilgili tüm sorunlarınıza bu alandan hızlı bir yanıt alabilirsiniz. Bireysel olarak iletişime geçmek istiyorsanız, Microsoft’un sosyal medya hesaplarından facebook ve twitter en popüler olanları ve en aktif olanlarıdır. Bu alan üzerinden iletişim kurmanız çoğu zaman için iyi olacaktır. İşte Microsoft sosyal medya hesapları,

Microsoft Facebook Hesabı

Microsoft’un facebook hesabına erişmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Bu link sayesinde hızlı bir şekilde Microsoft ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor. Eğer bireysel müşteri iseniz, facebook üzerinden sorularınız ile ilgili ticket atmak çoğu zaman için daha hızlı yanıt almanızı sağlayacaktır,

Microsoft Facebook Hesabı : https://www.facebook.com/MicrosoftTurkiye/

Microsoft Youtube Kanalı

Microsoft youtube kanalı, güncel olarak videolar paylaşmaktadır. Bu videoların altına yapacağınız yorumlar ile hızlı bir şekilde Microsoft ile iletişime geçmek mümkün oluyor. Aşağıda verdiğimiz linkten youtube kanalına giriş yapın ve herhangi bir videonun altına yorum olarak yazın. Yazdığınız yorumdan sonra hızlı bir şekilde yanıt alacaksınız. Yorumun altına kendi iletişim adreslerinizi de yazarsanız, hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Microsoft Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/microsoft

Microsoft Twitter Hesabı

Microsoft’a ulaşabileceğiniz seçeneklerden bir diğeri ise Microsoft Twitter hesabıdır. Microsoft Twitter adresine giriş yaparak sizlerde iletişim sağlayabilirsiniz. Microsoft’un twitter hesabı aşağıda verilmiştir. İletişime geçmek için herhangi bir twitter yanıt verebilir veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Doğrudan iletişime geçerseniz büyük ihtimalle daha hızlı yanıt alabileceksiniz.

Microsoft Twitter Hesabı: https://twitter.com/microsoft

YORUM YAP KAZAN

 "Microsoft Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı