Teknoloji

Mobit Bilişim Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mobit Bilişim bilgisayar, cep telefonu gibi pek çok teknolojik cihazın üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır verilen hizmetlerinde memnuniyete önem veren firma, müşteri hizmetleri ile de bu memnuniyeti sağlamaktadır. Mobit Bilişim iletişim seçenekleri sayesinde ürünler ile alakalı her türlü sorunun yanıtını alabilir ve sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Bilişim alanında başarılı işler yapmayı başaran firma, bu başarısını müşteri temsilciği ile de göstermektedir. Mobit Bilişim iletişim seçeneklerinden dilediğiniz gibi tercihinizi yapabilir ve sorunlarınızı kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Mobit Bilişim Müşteri Destek Merkezi

Mobit Bilişim destek merkezinde sunulan iletişim seçenekleri sayesinde, müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşım sağlamak mümkün. Mobit Bilişim müşteri hizmetlerine ulaşarak firma ile yaşadığınız sorunların çözümlenmesini talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni kampanyalar ile alakalı bilgi alabilir ve ürünler hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Mobit Bilişim iletişim merkezinde bulunan telefon, çevrimiçi form veya mail adresi üzerinden bağlantı kuracağınız müşteri hizmetlerine kargo durumunuz ile alakalı da danışabilirsiniz.

Mobit Bilişim Online İletişim Formu

Online iletişim formu, internet üzerinden yazılı iletişim kurmak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği kanallardan birisidir. Mobit Bilişim iletişim formunda bulunan kişisel bilgilerinizi doldurarak firmayla iletişime geçebilirsiniz. Form doldurma esnasında sizden konuyu ve mesajınızı belirtmenizi talep etmektedirler. Bu bilgileri eksiksiz doldurmanız, size konu ile alakalı kısa sürede dönüş sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca formda bulunan dosya gönderme sekmesi sayesinde, firmaya iletmek istediğiniz görsel ve belgeleri de gönderebilirsiniz. Mobit Bilişim iletişim formunun yanı sıra mail ve telefon üzerinden de müşteri desteği sunmaktadır.

Mobit Bilişim İletişim E-Posta Adresi

Mobit Bilişim iletişim e posta adreslerini kullanarak, firmanın temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Mobit Bilişim mail adresinden belge gönderimi ve genel bilgilendirmeler yapılmaktadır. Firmanın genel konular için sunduğu posta adresinin yanı sıra, bayili gibi işlemler için genel merkezinin de posta adresi sunulmaktadır. E posta adreslerinin yanı sıra online iletişim veya telefon ile iletişimi de tercih edebilirsiniz.

Mobit Bilişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mobit Bilişim, genel müşteri hizmetleri ve ofis telefon numaralarını sunmaktadır. Bu sayede müşteriler işlemini daha hızlı gerçekleştirebilmektedirler. Mobit Bilişim hafta içi günlerde ve mesai saatlerinde hizmet veren çağrı merkezinde, tüm soruları kısa sürede yanıtlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünler ile alakalı bilgi almak, sipariş vermek, sipariş takibi, ürün iadesi, kargo işlemleri gibi işlemleriniz içinde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca firmaya belge iletmek için faks numarasını kullanabilirsiniz.

  • Mobit Bilişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 482 44 00
  • Mobit Bilişim Faks Numarası: +90 212 482 44 02
  • Mobit Bilişim Ankara Ofis Telefon Numarası: +90 312 473 10 60
  • Mobit Bilişim Ankara Ofis Faks Numarası: +90 312 473 10 79

Mobit Bilişim Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Mobit Bilişim müşteri hizmetlerine 0212 482 44 00 telefon numarası üzerinden ulaşılabilmektedir. Direkt olarak temsilciye bağlanabileceğiniz numarada, herhangi bir dahili numara tuşlamanıza da gerek kalmıyor. Bu sayede vakit kaybetmeden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mobit Bilişim müşteri hizmetlerine yapacağınız aramaları hafta içi mesai saatlerinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu saatler haricinde diğer iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Öte yandan firmanın sosyal medya hesaplarını takip ederek de bilgi almanız mümkün.

Mobit Bilişim Resmi Sosyal Medya Hesapları

Mobit Bilişim, diğer pek çok firma ve marka gibi sosyal medya hesaplarından müşterilerine ulaşmaktadır. Linkedin, Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook adresleri üzerinde aktif olan firma, bu kanallardan müşterilerine duyurular sunmaktadır. Güncel konular, kampanyalar, ürünler gibi paylaşımları bulunan Mobit Bilişim resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın resmi hesaplarında bulunan temsilciler, mesajlaşma yolu ile de müşteri desteği sağlıyor. Bu sayede sunulan iletişim seçeneklerine ek olarak faydalanabileceğiniz kanallar, işlemlerinizin daha hızlı yapılmasına olanak sağlamaktadır. Mobit Bilişim resmi sosyal medya hesaplarında duyurulan kampanyaları takip ederek, ürün indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Mobit Bilişim Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı