Özel Kurumlar

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi Numarası

Tonguç Akademi, ilkokul, ortaokul ve lise dönemindeki öğrencilere kendi çapında ders vermeye çalışan bir ders sistemidir. Tonguç Akademi özel bir anlatış tarzı ile öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasına yardımcı oluyor. Özellikle son zamanlarda Koronavirüs salgını ile beraber eve kapanan öğrencilere Tonguç Akademi iyi bir ders kaynağı olmuştur. Tonguç Akademi’nin Youtube’da videoları olmakla beraber, ücretli olarak satın alınabilen sistemleri de bulunuyor. Çok iyi bir ders anlatma uygulaması olan Tonguç Akademi’ye ulaşmak için iletişim kurabileceğiniz pek çok iletişim kanalı mevcut. Tonguç Akademi’nin çağrı merkezi numarası sosyal medya hesapları ve iletişim e-mail adresi üzerinden iletişim kurulabilen pek çok kanalı bulunuyor, bu kanallar üzerinden iletişim kurulabiliyor.

Tonguç Akademi İletişim Numarası

Tonguç Akademi’ye ulaşmak için kullanabileceğiniz iletişim kanallarından ilki Çağrı Merkezi numarasıdır. Bu numara üzerinden müşterilerine destek vermeye çalışan Tonguç Akademi çalışanları aşağıda verdiğimiz numara üzerinden aranabiliyorlar. Tonguç Akademi ile ilgili herhangi bir sorununuzu veya herhangi bir istek ve öneri durumunda Tonguç Akademi Çağı Merkezi ile iletişime geçerek sorunuzu kolayca halledebiliyorsunuz. Tonguç Akademi’nin çağrı merkezi numarası 7 gün 24 saat aranabilir. Gece yapılan aramalara bile yanıt verilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz numaraları arayarak Tonguç Akademi’nin çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi Numarası: 0 212 270 86 42

Tonguç Akademi Mail İletişim Adresi

Tonguç Akademi ile iletişim kurulabilen kanallardan bir diğeri de mail adresidir. Hızlı bir şekilde iletişim kurmak için tercih edebileceğiniz alternatiflerden biri olan mail adresi ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olabiliyor. Tonguç Akademi’nin paket fiyatları hakkında bilgi almak ve diğer işlemler için mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tonguç Akademi’ye gönderilen mailler ortalama 3 gün içerisinde cevaplanmaktadır. Paket fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde, var olan eğitim durumu ile ilgili veya Tonguç Akademi paneli hakkında bilgi almak için de mail adresi üzerinden iletişim kurmak mümkün oluyor.

Tonguç Akademi Mail Adresi: info@tongucakademi.com

Tonguç Akademi Kurumsal İletişim Adresi

Kurumsal bir firma olarak Tonguç Akademi ile iş ortaklığı yaptıysanız iletişim kuracağınız kanal da farklı oluyor. Tonguç Akademi ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz kurumsal iletişim kanalının mail adresi aşağıda verilmiştir, bu mail adresi üzerinden iletişim kurarak, her konuda destek alabilmeniz mümkün olmaktadır. 

Tonguç Akademi Kurumsal İletişim Adresi

Tonguç Akademi Sosyal Medya Hesapları

Tonguç Akademi ile iletişim kurulabilecek sosyal medya hesapları arasında bulunan Facebook, Twitter ve Youtube kanalları üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Bu kanallar üzerinden hızlı bir şekilde irtibat sağlanabilmektedir. Tonguç Akademi’nin sosyal medya hesapları aşağıda verilmiştir.

Tonguç Akademi Facebook Hesabı

Tonguç Akademi Youtube Kanalı

Tonguç Akademi Instagram Hesabı

Tonguç Akademi Facebook Hesabı

Hızlı bir şekilde iletişim kurmak için kullanabileceğiniz kanallardan biri olan Facebook hesabı ile hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey aslında çok basittir. Tonguç Akademi’nin facebook hesabı ile iletişime geçmek için, özel mesaj göndermeniz çoğu zaman için yeterli oluyor. Özel mesaj yöntemini kullanarak Tonguç Akademi ile ilgili her konuda destek almak mümkündür.

Tonguç Akademi Facebook Hesabı

Tonguç Akademi Youtube Kanalı

Tonguç Akademi ile esas irtibat sağlanabilecek kanal, Youtube kanalıdır. Youtube kanalı ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Youtube kanalı üzerinden aktif bir şekilde uzun bir süredir yayın yapan Tonguç Akademi, yorumlara cevap vermektedir. İletişim kurmak için Youtube videolarının herhangi birine kısa bir cevap vermeniz çoğu zaman için yeterli olur.

Tonguç Akademi Youtube Kanalı

Tonguç Akademi Instagram Hesabı

Tonguç Akademi ile iletişim sağlayabileceğiniz son kanal Instagram kanalıdır. Hızlı bir şekilde iletişim sağlanabilen Instagram kanalı ile iletişim kurmak için çoğu zaman için DM göndermek yeterli oluyor. Paketler ile veya ürünlerle ilgili soru sormak için, Tonguç Akademi’nin Instagram hesabını kullanabilirsiniz. 

YORUM YAP KAZAN

 "Tonguç Akademi Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı