Bankalar

Odeabank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de oldukça yeni bir kuruluş olarak tanınan Odeabank, 2012 yılından bu yana bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Ülke genelinde pek çok farklı şubesi ile yüzbinlerce müşterisine bankacılık ürün ve hizmetlerini sunan Odeabank, şubelerinin, ATM’lerinin, telefon ve internet bankacılığının yanı sıra müşteri hizmetleri üzerinden de hizmet vermektedir. Banka müşteri ihtiyaç duydukları her an ve her yerde Odeabank Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek sorunlarının çözüme kavuşturulmasını sağlayabilmekte, istek ve önerilerde bulunabilmektedir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Birimi

Odeabank, müşterilerine önem veren ve her türlü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdüren bir finans kuruluşu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda “Türkiye’nin En İyi Müşteri Hizmetleri” unvanına sahip olması ile tanınan Odeabank, kişiye özel bankacılık vizyonu sayesine her müşterisinin kendisini özel hissetmesini ve tüm işlemlerini herhangi bir sorunla karşılaşmadan gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır.

Odeabank Müşteri Hizmetleri, banka müşterilerinin banka ürün ve hizmetleri ile alakalı destek alabilecekleri bir hizmettir. Genellikle kredi kartı, kredi, kredili mevduat hesabı, şifre işlemleri, para transferleri ya da bunun gibi daha pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilme konusunda destek sağlayan Odeabank Müşteri Hizmetleri, aynı zamanda bu gibi işlemler konusunda yaşanan problemlerin çözümlenmesini ve soru, öneri ve şikayetlerin bildirilebilmesini de sağlayan bir birimdir. Her biri alanında eğitim almış yüzlerce müşteri temsilcisi ile çalışmalar yürüten Odeabank Müşteri Hizmetleri birimi, 7 gün 24 saat boyunca vermiş olduğu hizmetler ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.

Odeabank Çağrı Merkezi Numarası

Odeabank müşterileri bankasının ürün ve hizmetleri ile alakalı herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi tercih etmektedir. Banka müşterileri bulundukları her yerden bir telefonla müşteri temsilcilerine bağlanarak sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilmekte ve böylelikle işlemlerini bankaya ya da ATM’ye gitmeye gerek olmadan kolaylıkla halledebilmektedir.

Banka müşterilerinin ihtiyaç duyduklarında arayabilecekleri Odeabank Çağrı Merkezi Numarası 444 8 444 olarak bilinmektedir. Odeabank İletişim Merkezi olarak kullanılmakta olan bu numara sayesinde birçok banka müşterisi bulunduğu yerden dilediği an müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilmekte ve işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca 0850 222 84 44 müşteri hizmetleri numarasından da herhangi bir konuda destek alabilmek mümkündür.

Odeabank Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

Genellikle banka müşterilerinin en önemli müşteri hizmetleri sorunlarından biri görüşme gerçekleştirebilmek için uzun süre bağlanmaya çalışmaktadır. Çoğu zaman bankaların ve aramaların yoğunluğundan dolayı tüketiciler müşteri temsilcilerine bağlanabilme konusunda problemler yaşayabilmekte, uzun süre telefonda beklemek durumunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen banka müşterileri ise Odeabank Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma yolları konusunda bir arayış içerisine girebilmektedir.

Diğer pek çok banka müşteri hizmetlerinde olduğu üzere Odeabank müşteri temsilcisine bağlanma konusunda da banka müşterilerinin sabırlı olması gerekmektedir. Hattın yoğunluğuna göre müşterilerin belli bir süre beklemesi gerekirken, bazı yöntemlerle bu süreyi kısaltabilmek de mümkündür. Bunun için 0850 222 84 44 Odeabank Müşteri Hizmetlerini aramak ve müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için “6”yı tuşlamak yeterli olacaktır.

Odeabank Online İletişim Formu

Odeabank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmenin pek çok farklı yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Çağrı Merkezi numarası dışında bu yollardan bir diğeri ise Odeabank Online iletişim formu olarak gösterilebilmektedir.

Odeabank Online İletişim Formu sayesinde banka müşterileri ve hatta müşterisi olmayan tüketiciler çeşitli soru, sorun, öneri, istek ve şikayetlerini bildirebilmektedir. Odeabank Müşteri Temsilcileri bu yol üzerinden almış oldukları bildirimler için kısa sürede geri dönüş sağlayabilmekte ve problemin çözümlenmesine, istek ve önerilerin dikkate alınmasına yardımcı olabilmektedir.

Odeabank E-posta Adresi

Odeabank iletişim kanallarından bir diğeri de e-posta adresidir. Bankanın müşteri portföyü ya da genel olarak tüketiciler diledikleri an Odeabank e-posta adresi üzerinden banka yetkilileri ile iletişime geçebilmektedir. Odeabank e-posta adresi ise; odeabank.muhaberat@hs04.kep.tr olarak bilinmektedir.

Odeabank Sosyal Medya Hesapları

Odeabank müşterilerine sosyal medya hesapları üzerinden de destek veren, bankanın ürün ve hizmetleri hakkında zaman zamana gerekli bilgilendirmede bulunan bir kuruluştur. Banka müşterileri genellikle bu kanallar üzerinden bankasının kampanyaları hakkında da bilgi alabilmekte, yeni ürün ve hizmetleri deneyimleyebilmektedir. Odeabank Sosyal Medya Hesapları ise şu şekildedir:

YORUM YAP KAZAN

 "Odeabank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı