Bankalar

Teb Arval Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2007 yılında BNP Paribas ve TEB grubu şirketi olarak hizmet vermeye başlayan Teb Arval filo yönetimi çözümleri ile kurumsal araç kiralama alanında faaliyet göstermektedir. Verilen hizmet bünyesinde yönetim, finansman, araç satın alınması, sözleşme boyunca bakım, kaza yönetimi ve onarım, vergi takibi ve idari işler gibi alanlar yer almaktadır.

Her ölçekten müşteriye yönelik hizmet sunan ve bunu yaparken sürdürülebilir çözümler üreten Teb Arval müşterileri yolculuklarını kesintisiz hale getirmektedir. Bu amaçla müşterilerine çeşitli alternatif iletişim kanalları sunmakta ve bunların her birinde kaliteyi üst düzeyde tutmaktadır. Böylece firmanın temel ilkesi olan müşteri memnuniyeti de en iyi şekilde sağlanmış olmaktadır.

Teb Arval Müşteri Hizmetleri Merkezi

Teb arval müşteri hizmetleri yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşılabilir durumda olup iletişim bilgileri hizmet talebine göre birbirinden ayrılır. Bu kapsamda araçla alakalı yol yardım, kaza, lastik, bakım onarım için genel hizmet verilmektedir. Bunun için 444 27 24 numarasını aramak gerekir. Eğer araç kiralama ya da tedarikçi ilişkileri için firmayla irtibat kurulacaksa bu durumda farklı numaralar aranmaktadır. Her bir numarada işinde profesyonel ve deneyimli müşteri temsilcileri hizmet vermektedir.

Teb Arval E- Posta Adresi

Araç kiralama hizmetleri ile ilgili hızlı çözüm elde etmek ve firmaya yazışma yoluyla ulaşmak için tebarval@tebarval.com.tr e-posta adresi kullanılabilir. Eğer irtibat amacı BABS mutabakatı ve tedarikçi ilişkileri ile ilgili ise bu durumda babs@tebarval.com.tr e-posta adresini kullanmak gerekir. Buradan iletilecek olan mesajlar açık ve anlaşılır olmalıdır. Kullanılacak üslubun ise resmi bir dil olması beklenir. Eğer yanıt bekleme için zaman harcamak yerine daha çabuk iletişim kurulmak isteniyorsa diğer iletişim kanalları tercih edilebilir.

Teb Arval Müşteri İletişim Formu

TEB Arval tarafından kullanıma sunulan müşteri iletişim formu mesajlarını firmanın internet sitesi üzerinden iletmek isteyen müşterilere özel olarak hazırlanmıştır. Formda müşterinin adı, soyadı, telefon numarası, e–posta adresi gibi bilgilerin doldurulması gerekir.

İletişim formuna ek olarak firma teklif formuna da sitede yer vermektedir. Bu formda adı, soyadı, telefon numarası, kurum uzantılı e mail adresi, firma adı, vergi dairesi, vergi numarası, filo araç adedi, çalışılan TEB şubesi, firmanın yıl sonu cirosu gibi bilgiler yazılmalıdır.

Teb Arval Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filo yönetimi, araç kiralama, bakım onarım, tedarik ilişkileri, soru, sorun ve tüm görüşlerle alakalı Teb Arval müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılabilir. Hizmet türüne göre numaralar birbirinden ayrıldığı için arama öncesinde hizmet çeşidine karar vermek gerekir. Toplam üç farklı telefon numarası olup bunların her biri sürekli ulaşılabilir durumdadır.

  • Teb Arval Araç Kiralama Müşteri Hizmetleri Numarası: 0212 337 55 00
  • Teb Arval Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 27 24
  • Teb Arval Tedarikçi İlişkileri Telefon Numarası: 0212 337 55 55

Teb Arval Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Teb Arval müşteri hizmetlerine daha kısa süre içerisinde bağlanmak için 444 27 24 çağrı merkezi numarası kullanılabilir. Firmaya ait ürün ve hizmetler ile alakalı sorular bu numara aracılığıyla firmaya iletilebilir. Çağrı merkezi telefon numarası ile direkt firma yetkilileri ile görüşülebilir ve araçlar ile ilgili tüm konularda bilgi alınabilir. Eğer arama konusu araç kiralama ya da diğer hizmetler ise bu durumda müşteri temsilcisine bağlanmak için diğer numaraların aranması gerekir.

Teb Arval Resmi Sosyal Medya Hesapları

Teb Arval ile alakalı kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda soruların da çabucak firmaya iletilmesini sağlayan bu hesaplar müşterilere yardım sunmanın bir kanalı olarak kabul edilir. Sosyal medya kullanımının günden güne daha yaygın hale gelmesiyle bu platformlardan Teb Arval ile ilgili kurumsal destek alınabilir. Böylece tüm sorunlar istenilen sosyal medya hesapları aracılığıyla firmaya iletilebilir. Bunun için mesaj gönderecek kişinin de o sosyal medya platformunda hesabının olması gerekmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Teb Arval Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı