Bankalar

Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizde hizmet veren en büyük katılım bankalarından biridir. Banka kapsamında müşteriler için birden fazla hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetler ile müşteri memnuniyetini önceleyen bankanın müşteri iletişim kanalları konusunda da bir hayli hassas olduğunu söylemek gerekir.

Albaraka kredi kartı kullanan bir hayli insan vardır. Albaraka kredi kartı başvuru, güncel katılım oranları ve benzeri birçok banka hizmetine Albaraka üzerinden ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sorun veya danışma söz konusu olduğunda haftanın her günü ve her saati ulaşabileceğiniz aktif müşteri hizmetleri de bulunmaktadır.

Albaraka Türk Müşteri Destek Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığı ile aldığınız tüm hizmet ve ürünler hakkında olası sorunların çözümü için Albaraka müşteri destek merkezi üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Merkez üzerinden farklı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Doğrudan çağrı merkezi, iletişim formu ve buna benzer farklı iletişim kanalları arasından en hızlı ve etkili hizmeti alacağınız yöntemi kullanarak banka yetkili müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İşte Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri destek merkezi linki;

Yukarıda yer alan linke tıklayarak doğrudan Albaraka Türk iletişim merkezine ulaşabilir ve size en uygun müşteri hizmetleri kanalını kullanarak sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Albaraka İletişim Formu

Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim formu aracılığı ile banka tarafından verilen ürün ve hizmetlere ilişkin şikâyet, istek ve önerilerinizi iletebilir, destek alabilirsiniz.

Geri dönüş almak ve istek, şikayet veya önerinin durumu hakkında bilgi almak için online hizmetler menüsünde yer alan iletişim formundaki gerekli alanları eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekir.

Yukarıdaki bağlantı adresini kullanarak iletişim formuna ulaşabilirsiniz. Albaraka tüketici kredisi gibi birçok konuda destek ve bilgi almak için iletişim formunda destek almak istediğiniz konuyu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Albaraka Türk Katılım Bankası E-Posta Adresi

Albaraka Türk tarafından verilen hizmetlere ilişkin banka ile doğrudan ve yasal bağlamda yazışmalar gerçekleştirmek için bankanın mail adresini kullanabilirsiniz. Banka ile iletişim kurabileceğiniz iki temel e-posta adresi bulunmakta. Bu e-posta adreslerini sizler için aşağıda listeledik;

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk müşteri hizmetleri ulaşım için iki adet numara mevcuttur. Bu numaralar hakkında Albaraka katılım bankası aracılığı ile aldığınız tüm hizmetler hakkında merak ettikleriniz, sorunlarınız ve sorularınız için bankanın müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilirsiniz. Albaraka Telefon bankacılığı web sitesi aşağıdaki gibidir;

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları;

  • Bireysel Telefon Bankacılığı: 0 850 222 5 666 ya da 444 5 666
  • Kurumsal Telefon Bankacılığı: 0 850 222 555 6
  • Yatırımcı İlişkileri Telefon Numarası: 0 216 666 03 03

Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilmek için 444 5 666 numarasını tuşlamanız gerekmekte. Daha sonra ise tuşlamadan sonra karşınıza gelen sesli yanıt sisteminden “0” ı tuşlamanız müşteri hizmetlerine bağlanmak için yeterli olacaktır.

Albaraka Şikâyet Hattı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunulan başka bir hizmet de şikayet hattı ile sorunların çözümünü sağlamak olabilir. Albaraka Türk şikayet hattı:

Bununla birlikte 0 216 666 0999 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile de şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde sosyal medya kullanımının aşırı yaygınlaşması beraberinde bankaların da sosyal medya kanalları kullanarak müşteri desteği ve hizmet bilgilendirme yapmasının önünü açmıştır. Sosyal medya kanalları üzerinden sorunlarınızı dile getirebilir ve çözüm için başvuru yapabilirsiniz.

Albaraka güncel kredi oranları, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak, şikayet ve öneride bulunmak gibi birçok konuda sosyal medya hesapları üzerinden banka ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. İşte Albaraka Türk Katılım Bankası sosyal medya hesapları:

YORUM YAP KAZAN

 "Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı