Bankalar

Fibabanka Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de son yıllarda bankacılık sektörüne giren ve yenilikçi yönetim anlayışı ile kısa sürede banka müşterilerini memnun etmeyi başaran Fibabanka, aktif iletişim adresleri ve birçok alternatif iletişim yöntemi ile müşterilerinin tercihi haline gelmektedir. Bankacılıkla ilgili ürün ve hizmetlerle alakalı bütün problemler için koşulsuz destek sağlayan Fibabanka, kurumsal hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek adına canla başla çalışan Fibabanka, kredi kartı işlemleri, sorgulama, kredi başvuruları ve benzeri birçok bankacılık işlemini telefon bankacılığı ile online bankacılık üzerinden sağlayabilmektedir. Hızlı destek vermesinin yanında çağrı merkezi ile de banka müşterilerinden tam not alan Fibabanka, Fibabanka iletişim kanalları üzerinden müşterilerine direkt bağlanma olanakları da sunabilmektedir. Bu işlem için müşterilerin 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 nolu çağrı merkezini aramaları ve sesli yanıt sisteminden 7’yi tuşlamaları yeterli gelmektedir. Bu sayede Fibabanka müşterileri oldukça kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri ile görüşmeye başlayabilmektedir.

Fibabanka Müşteri Destek Merkezi

Fibabanka müşterileri, müşteri destek merkezinde yer alan iletişim adreslerinden herhangi bir tanesini tercih ederek Fibabanka’nın sunduğu bütün bankacılık hizmet ve ürünlerine en hızlı şekilde erişim sağlayabilmektedir. Buna göre şube, internet, mobil ya da telefonla bankacılık üzerinden müşterilere sunulan pek çok farklı yardım için aşağıdaki bağlantının tıklanması yeterlidir:

Söz konusu bağlantı adresine girilmesi halinde Fibabanka müşterileri bankanın bütüm iletişim bilgilerine anlık olarak erişim sağlayabilmektedir. Şikayet formları, başvuru formları, banka bilgileri ve iletişim kanallarının yer aldığı bu sayfaya 7 gün 24 saat kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Fibabanka İletişim Formu

Fibabanka müşterileri, arzu etmeleri halinde Fibabanka müşteri formlarına hızlı bir şekilde erişebilmektedir. Başvuru formlarını doldurmaları halinde müşterilere birbirinden farklı 4 yanıt kanalı sunulduğu söylenebilmektedir. Örneğin, Fibabanka ticari kart alımı ile alakalı görüş, şikayet ve önerilere ilişkin iletişim formundan yazılan mesajlara müşterilerin e – posta, SMS, posta ya da telefon yolu üzerinden yanıt almaları mümkün olabilmektedir. Formun doldurulduğu esnada cevap kanalı bölümünde yer alan seçeneklerden birisinin mutlaka işaretlenmesi gerektiği de ek olarak söylenebilir.

Fibabanka İletişim E – Posta Adresi

Fibabanka müşterilerine e – posta üzerinden de iletişime geçme imkanları vermektedir. Son derece kolay bir şekilde kullanılabilen Fibabanka iletişim e – posta kanalını tercih etmek isteyen müşteriler bankanın resmi mail adresine e – posta göndererek bunu rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Söz konusu yazışmaların resmi bir dille ve dilekçe tarzında yazılması ise sağlıklı bir iletişim için oldukça önemlidir.

  • Fibabanka iletişim e – posta adresi: info@fibabanka.com.tr

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka müşterileri, çağrı merkezinde 7 gün 24 saat bankacılıkla ilgili hizmet ve ürünler konusunda işlem gerçekleştirebilmektedir. Pek çok işlemin son derece kısa bir sürede çağrı merkezinden yapılmasına imkan veren Fibabanka müşteri hizmetleri çağrı merkezi banka müşterilerinin şubeye gitmelerine gerek bırakmaması ile de tercih edilmektedir. Buna göre Fibabanka müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabileceğini merak edenlere aşağıda yer alan müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayabilecekleri söylenebilir.

  • Fibabanka Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 444 88 88 ya da 0850 222 77 77
  • Fibabanka Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0 212 381 82 82
  • Fibabanka Fax İletişim Numarası: 0 212 258 37 78

Fibabanka Şikâyet Hattı

Fibabanka müşterileri, kendilerine banka tarafından sağlanan hizmetlerle alakalı şikayetleri olduğunda bunu çağrı merkezi ya da doğrudan şubelere giderek iletebilmektedir. Bunun dışında Fibabanka tüketici kredisi ya da kredi kartı sorunları gibi birbirinden farklı birçok problem için Fibabanka TBB hakem heyetine bir şikayet formu da gönderilebilmektedir. Bu şekilde banka müşterileri, sorunlarını ilgili banka kurumlarına bildirerek kesin çözümler elde edebilmektedir.

Fibabanka Sosyal Medya Hesapları

Fibabanka kredi oranları, kredi ya da banka kartı işlemleri ve benzeri birçok konuda Fibabanka müşterileri sosyal medya hesapları üzerinden de banka ile iletişime geçebilmektedir. Dijital bankacılıkta çığır atlayan Fibabanka birçok sosyal medya kanalı üzerinden müşterilerine günün her anında hizmet vermesi ile bilinmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Fibabanka Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı