Bankalar

Atlas Sigorta İletişim

Atlas Sigorta, ülkemizin önde gelen sigorta firmaları arasında yer almaktadır ve oldukça iyi bir sisteme sahiptir. Oldukça gelişmiş bir web sayfasına sahip olan Atlas Sigorta, iletişim anlamında her türlü bilgiyi buradan sunmaktadır. Kurulduğu dönemden itibaren gelişen ve yaptığı ortaklıkla ismi Atlas Mutuel Sigorta olan firma, müşteri hizmetleri konusunda önemli alternatiflere sahiptir. Online iletişim imkanının yanı sıra çağrı merkezi hizmeti de sunan Atlas Sigorta, alanında uzman müşteri hizmetleri ile sorunlara anında çözüm üretmektedir. Sağlık sigortasıyla birlikte ferdi kaza sigortası, yangın sigortası, kasko, nakliyat sigortası, kefalet sigortası gibi hizmetleri bulunan firma, tüm ürün ve hizmetlerle ilgili bilgileri web sayfasında sunmuştur.

Atlas Sigorta Müşteri İletişim Merkezi

Müşteri hizmetleri, kurumsal firmalar açısından en önemli konular arasında yer almaktadır ve iyi firmaları diğer firmalardan ayıran konulardan biridir. Atlas Sigorta müşteri iletişim merkezi aracılığıyla firmanın ürün ve hizmetleri hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz. Bu radan size en uygun iletişim yöntemini seçebilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Bununla birlikte firma müşterisi olmayan ancak firmayla çalışmak isteyenler de bu alandan dilediği iletişim yöntemini seçebilir. Sigortacılık hizmetleriyle ilgili tüm bilgileri alabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Atlas Sigorta Online İletişim Formu

Online iletişim formu, firmalarla müşteriler arasında kısa sürede iletişim kurmaya imkan tanıyan bir konudur. Online form sayesinde çok kısa sürede iletişim kurmak ve yanıt almak mümkündür. Atlas Sigorta online iletişim formuna giren kullanıcıların soru sormak ya da görüş bildirmek istedikleri alanı iyi seçmeleri ve notu da açık bir dille yazmaları gerekmektedir. Bunun sonucunda firma tarafından sizin bildirdiğiniz iletişim adresine yanıt kısa süre içinde gelecektir. Firmanın müşteri iletişim uzmanları tarafından iletinize en kısa sürede yanıt gelecek ya da telefonunuz aranacaktır. Bu formu kullanmanın en önemli artılarından biri de kayıt gibi işlemleri yapmaya gerek kalmamasıdır. Yine bu kısımda yer alan iş başvuru formu sayesinde firmaya çalışma isteğinizi bildirebilirsiniz.

Atlas Sigorta Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Elektronik posta iletişimi kurumsal firmalar açısından önemli bir konudur ve bu konuya özen göstermektedirler. Bunun da en önemli nedeni mail aracılığıyla internet ortamında dosya transferi yapılabilmesidir. Bu sayede müşteriler tarafından firmaya ya da firma tarafından müşterilere dosya eki gönderilmektedir. Özellikle firmanın hizmetlerini online alanlar için fatura gönderilmekte ve bu şekilde hizmet kayıt altına alınmaktadır. Firmaya e-mail göndermek için bilgileri açık bir şekilde girmeniz ve iletiyi resmi bir dille yazmanız gerekmektedir. Atlas Sigorta’nın resmi adresi olan info@atlasmutuel.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Atlas Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

Kurumsal firmalar açısından telefon iletişimi olmazsa olmaz konulardan biridir ve iletişimin temelini oluşturmaktadır. Atlas Sigorta tüm sigortacılık sorunlarının çözümleri için canlı destek sunmakta ve kısa süre içinde çözüm imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte firmadan hizmet aldığınız bayiye ulaşmanız da mümkündür. Telefon iletişimi özellikle acil ulaşılacak durumlarda ön plana çıkmaktadır. Firmadan hizmet alan müşterilerin acil kaza durumunda ulaşma süresinin kısa olması son derece önemlidir. Bu nedenle firmanın iletişim merkezini aradığınızda kısa sürede ulaşabilir ve durumunuzu bildirebilirsiniz. Firmanın sadece genel iletişim numarası değil genel müdürlüklerinin numaraları da paylaşılmıştır ve bu durum hat yoğunluğunu düşürmüştür.

Atlas Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 44 40

Atlas Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0232 489 69 49

Atlas Sigorta Faks İletişim Numarası: 0232 489 69 50

Atlas Sigorta Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Atlas Sigorta, birçok sigorta hizmetini önemli artılarla sunan firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel müşteri hizmetleri ekibine sahip olan firma, temsilciye direkt bağlanma imkanı da sunmaktadır. Bunun için firmanın genel müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 44 40 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Atlas Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanmak kurumsal firmalar için artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bunun önemini bilen Atlas Sigorta sosyal medyayı etkin kullanan sayfalar arasında yer almaktadır. Bu sayede müşteriler yorum yapma ve kampanyaları takip etme imkanı yakalamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Atlas Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı