Bankalar

Ziraat Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ziraat Katılım Bankası ülkemizde bulunan ve hizmet veren bankalardan biridir. Birçok anlamda bireysel ve kurumsal olarak kredi, bankacılık gibi farklı işlemleri yerine getirmek için faydalanabileceğiniz bir bankadır.

Ziraat Katılım Bankası İletişim

Ziraat Katılım Bankası tüzel ve gerçek kişilere hem bireysel hem de kurumsal hizmetler veren bir bankadır. Ziraat Katılım Bankası çağrı merkezi iletişim, müşteri hizmetleri telefon numarası ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri alabilmek için gerekli olan iletişim bilgilerini yazımızda topladık. Günün her saati ulaşabileceğiniz Ziraat Katılım Bankası iletişim kanallarını sizler için derledik.

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Ziraat Katılım Bankası genel müdürlük adresi İstanbul’da bulunmakta. Hizmetlerini Türkiye’nin her tarafına ulaştıran bankanın genel müdürlük adres bilgileri aşağıdaki gibidir:

  • Hobyar Mahallesi, Şeyhulislam Hayri Efendi Caddesi No: 12 Posta Kodu:34112 Bahçekapı – Fatih / İstanbul

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Ziraat Katılım Bankası genel müdürlük iletişim bilgileri ile doğrudan genel müdürlük binasındaki yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Genel müdürlük ile iletişim kurmak için ihtiyacınız olan telefon numarası;

  • +90 212 404 10 00

Ziraat Katılım Bankası genel müdürlüğü İstanbul’da bulunuyor. Sabit hat iletişim numarası bulunduğu için genel müdürlüğe ulaşabilmek için iletişim numarasının başına alan kodunu eklemeniz gerekir.

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük Fax Bilgileri;

  • 0 212 404 10 99

Ziraat Katılım Bankası Online İletişim Formu (Sizi Arayalım)

Ziraat Katılım Bankası online iletişim formu ile Ziraat Katılım Bankası bünyesinde hizmet veren web sitesinden iletişim formunu doldurarak yetkili müşteri temsilcilerinin size ulaşmasını isteyebilirsiniz.

  • Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkte bulunan adrese tarayıcınızdan ulaşarak gerekli formu doldurmaktır.

Form bünyesinde TC kimlik numarası, ad, soyad, telefon, e-posta, müşteri mesajı bilgisi ve yetkili temsilciye iletmek istediğiniz notu belirtmeniz gerekmektedir. İşte Ziraat Katılım Bankası online iletişim formu adresi;

Ziraat Katılım Bankası Web Sitesi İletişim Bilgileri

Ziraat Katılım Bankası kurumsal olarak hizmet veren bir bankadır. Bankanın sağladığı hizmetleri, finansları, kredileri ve diğer hizmetleri öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası web sitesini ziyaret ederek merak ettiklerinizi öğrenebilir ve online iletişim kanalını kullanarak sitede bulamadığınız bilgiler için destek talep etmeniz de mümkün.

İşte Ziraat Katılım Bankası web sitesi bilgileri; aşağıda bulunan adrese tıklayarak Ziraat Katılım Bankası web sitesine doğrudan da bağlanmanız mümkün.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 220 50 00 olarak biliniyor.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0850 220 50 00 numarasını çevirmeniz yeterlidir. Ziraat Katılım Bankası yetkili temsilcisi ihtiyacınız olan hizmeti size sunmak için hattın karşı tarafında bekliyor olacaktır.

Ziraat Katılım Bankası İletişim E-Posta Adresleri

Ziraat Katılım Bankası iletişim e-posta adresi arayan kullanıcılar için yazımızda kuruma ait e-posta adresini de yayınladık. Bu adreslerin herhangi birinden Ziraat Katılım Bankası yetkili temsilcisine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmetleri dile getirebilirsiniz. E-posta servisleri ile günün istediğiniz zamanında Ziraat Katılım Bankası yetkili temsilcisine ulaşmanız mümkün.

  • Ziraat Katılım Bankası İletişim e-posta adresi: ziraatkatilim.genel@hs04.kep.tr

Ziraat Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Ziraat Katılım Bankası verdiği hizmetler ile müşterilerine katma değer sağlamayı hedefleyen bir bankadır. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına ve sorunlarına anında cevap verebilen bankanın sosyal medya kanalları da bulunmakta.

Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, Google Plus, gibi sosyal medya hesapları bulunuyor. Firma İstanbul üzerinden hizmet vermekte ve online platformlarda da aktif olarak hizmet vermektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Ziraat Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı