Teknoloji

Turkcell Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell, Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olarak tanınmaktadır. Ülke genelinde 7’den 70’e milyonlarca abonesi bulunan Turkcell, çekim gücü bakımından öncü isimlerdendir. Üstelik birbirinden başarılı tarifeleri, her bütçeye hitap eden fiyatları ve çeşitli kampanyaları ile birçok telefon kullanıcısının dikkatini çeken bu operatör, aynı zamanda internet sağlayıcısı olarak da hizmet vermektedir. Bu denli büyük bir şirket müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de hizmet vermektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Birimi

Turkcell kullanıcıları, operatörü ile alakalı fatura, tarife ya da bunun gibi çeşitli konularda profesyonel olarak desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri birimi ile müşterilerinin her türlü sorununa çözüm üretebilen Turkcell, sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimi 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak hizmet vermektedir. Operatör kullanıcıları diledikleri zaman yaşadıkları sorunlar hakkında müşteri hizmetlerini arayarak sorununa çözüm bulabilmektedir. Aynı zamanda bu kanal üzerinden şikayet, istek ve önerilerde bulunabilmek de mümkündür.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri, operatör kullanıcıları için kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Müşteri temsilcileri operatör kullanıcılarının fatura sorunlarından tarife değişikliklerine varana kadar her türlü sorununa çözüm üretebilmekte ya da sesli yanıt sistemi üzerinden işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilme fırsatı sunmaktadır.

Operatör kullanıcılarının müşteri temsilcisine bağlanabilmek için araması gereken Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası 0532 532 00 00’dır. Bu numara Turkcell abonesi olmayanlar tarafından da aranabilirken, Turkcell aboneleri kısa olarak yalnızca 532’yi tuşlayarak da müşteri hizmetlerine ulaşabilir.

BİP Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell müşteri hizmetleri birçok farklı kanal üzerinden müşterilerine erişim sağlayarak problemlerin giderilmesini ve sorunsuz bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. BİP Turkcell Müşteri Hizmetleri de bu kanallardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

BİP, Turkcell tarafından geliştirilmiş olan bir anlık mesajlaşma uygulaması olurken, Turkcell ve BİP kullanıcıları ihtiyaç duydukları her anda bu uygulama üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmektedir.

Gencaver Müşteri Hizmetleri

Turkcell’in aboneleri için sunmuş olduğu müşteri hizmetleri kanallarından bir diğeri de Gencaver olarak bilinmektedir. Gencaver, Genç Turkcelliler için hizmet veren bir birimdir. 26 yaş altındaki GNÇ’liler için Gencaver olarak hizmet veren müşteri temsilcileri, bu kategorideki abonelerin yaşadıkları tüm sorunların giderilmesi, soruların yanıtlanması ve işlemlerin tamamlanması konusunda gece gündüz çalışmaktadır.

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı

Turkcell’in müşterileri için sunmuş olduğu hizmetler bu kadarla sınırlı kalmazken, ücretsiz hizmet hattı da bu hizmetler arasında yer almaktadır. Turkcelliler ya da Turkcelli olmak isteyenler bu hat üzerinden gerçekleştirdiği aramalarda herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazken, aynı zamanda dilediği konuda müşteri hizmetlerine bağlanarak destek alabilmektedir. Turkcell ücretsiz hizmet hattı telefon numarası ise 0532 757 22 22’dir.

Turkcell Şikayet ve Alışveriş İletişim Formu

Turkcell’in tarifelerinden, kampanyalarından, kesilen faturalarından ya da şebeke sorunu gibi çeşitli konulardan şikayetçi olan operatör kullanıcıları, şikayetlerini bildirebilmek için çeşitli yollar aramaktadır. Müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerini bildirebilen operatör kullanıcıları, bu hat üzerinden vakit kaybetmemek adına online olarak şikayet formu da doldurabilmektedir. Turkcell Şikayet Formu Turkcellilerin yaşadıkları sorunlar karşısında şikayet kaydı oluşturabilmesi ve sorunun çözüme kavuşturulabilmesi açısından en garanti yollardan biridir. Ayrıca online olarak alışveriş yapan müşteriler de yaşadıkları sorunlar karşısında Turkcell Online Alışveriş Yardım kanalı üzerinden Turkcell Online İletişim Formu doldurarak da destek alabilmektedir.

Turkcell E-Posta Adresi

Turkcell yetkilileri ile iletişime geçmek isteyenlerin tercih ettiği yöntemler arasında e-posta da yer almaktadır. Turkcell e-posta adresi üzerinden mail yolu ile iletişime geçebilen operatör kullanıcıları, kısa sürede müşteri hizmetlerinde dönüş alabilmekte ve ihtiyaçlarını bu şekilde giderebilmektedir. Bu yöntemi denemek isteyenler için Turkcell e-posta adresleri; musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr ve yardımcı ilişkiler departmanı için; insvestor.relations@turkcell.com.tr adresleridir.

Turkcell Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kanalları tüketicileri pek çok konuda yardımcı olan önemli araçlardan biridir. Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmenin yollarından bir diğeri olarak da gösterilebilen sosyal medya kanalları, aynı zamanda Turkcell’in kampanyalarını takip edebilmek açısından da faydalıdır. Sosyal medya üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için takip edilebilecek Turkcell Sosyal Medya Hesapları şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Turkcell Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı