Teknoloji

Superonline Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superonline, Turkcell bünyesinde hizmet veren bir internet sağlayıcısı olarak bilinmektedir. Türkiye’de uzun zamandır bu alanda hizmet vermekte olan Superonline, ADSL ve fiber internet konusunda sektörün öncü isimlerinden biridir. Oldukça kaliteli bir internet kullanım hizmet sunduğundan pek çok insan Superonline tercih etmektedir. Firma ise müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde herhangi bir sorun yaşanmaması ya da yaşanan sorunların kısa sürede çözüme kavuşturularak müşteri memnuniyeti sağlanması adına Superonline Müşteri Hizmetleri ile de kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Birimi

Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon şirketlerinden olan Turkcell’in müşterilerine evde internet kullanımını sağlamak amacıyla kurmuş olduğu Superonline, hali hazırda en çok tercih edilen isimlerden biridir. Dolayısıyla ülke genelinde geniş bir müşteri portföyü taşıyan Superonline, müşterilerine internet kullanımı ile alakalı her türlü konuda kesintisiz destek verebilmektedir. Superonline Müşteri Hizmetleri birimi bu amaç doğrultusunda faaliyet gösterirken, Superonline kullanıcıları çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmek adına bu birim ile iletişime geçmektedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçen internet kullanıcıları, güncel faturasından kullandığı tarifeye kadar her türlü konuda gerekli desteği alabilmektedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superonline kullanıcıları zaman zaman karşılaştıkları ve kendi başlarına bir sonuca varamadıkları durumlarda müşteri hizmetlerinden destek beklemektedir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya olan birçok Superonline kullanıcısının ihtiyacı olan en önemli şey ise firmanın müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Superonline müşteri hizmetleri telefon numarası bireysel müşteriler için 0532 532 00 00, kurumsal müşteriler içinse 0850 222 1 222 olarak bilinmektedir.

Superonline çağrı merkezi telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilen internet kullanıcıları, bu sayede sorunlarının kısa sürede giderilmesini sağlayabilmektedir.

Superonline Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Telekomünikasyon şirketlerinin müşteri hizmetleri ile alakalı en sık yaşanan ve devamlı olarak şikayetçi olunan konularından biri de müşteri hizmetlerine bağlanırken yaşanan sorunlardır. Özellikle de sesli yanıt sisteminden çıkıp müşteri temsilcisine bağlanma ve hatta uzun süre bekleme gibi durumlar pek çok müşterinin mustarip olduğu konulardandır. Bu gibi durumlarda Superonline müşteri temsilcisine direkt bağlanma konusunda araştırma yapan kullanıcı sayısı da oldukça fazladır.

Superonline müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek için müşterilerin öncelikle ilgili numarayı araması, sesli yanıt sisteminde 1’e tuşlayıp 10 haneli hizmet numarasını girmesi ve ardından 6’yı tuşlaması gerekmektedir. Bu sayede müşteri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür.

Superonline Şikayet Hattı

Superonline müşterilerinin yaşadıkları sorunları çözüm bulabilmesinin başka bir yolu ise şikayet hattı üzerinden şikayet kaydı oluşturmaktır. Superonline şikayet hattı sayesinde müşteriler tarafından oluşturulan şikayet kayıtları ilgili birime ulaştırılmakta ve sorunun çözümü için müşteri temsilcileri tarafından kısa sürede müşteriye dönüş sağlanabilmektedir. Turkcell Superonline Şikayet Hattı ise 0850 229 00 00 olarak bilinmektedir. Bunun dışında bireysel müşteriler 0850 222 0 22 numaralı hat üzerinden, kurumsal müşteriler ise 0850 222 1 222 numaralı hat üzerinden şikayetlerini iletebilmektedir.

Superonline İletişim Formu

Turkcell Superonline kullanıcıları için müşteri hizmetlerinden destek alabilmenin bir diğer yolu da online iletişim formudur. Superonline İletişim Formu sayesinde hem kurumsal hem de bireysel müşterileri kişisel bilgilerini ve sorununu sistem üzerinden Turkcell’e gönderebilme imkanına sahiptir. Bu yol üzerinden herhangi bir vakit kaybı yaşamayan Superonline kullanıcıları, müşteri temsilcileri tarafından en uygun zamanda dönüş alabilmektedir. Üstelik hiçbir uğraş vermeden sorunun hemen giderilebilmesini de sağlayabilmektedir.

Superonline iletişim formu ile sorunun büyüklüğüne ya da türüne göre tercih yapabilmek, şikayet kaydı oluşturabilmek, insan kaynaklarına ulaşabilmek ve hatta bayilik başvurusunda bulunabilmek de mümkündür.

Superonline Online Yardım

Ülke genelinde yüzbinlerce kullanıcısı bulunan Superonline, internet sitesi üzerinden de müşterilerinin yaşadığı sorunlar için çözüm üretebilmektedir. Superonline Yardım kanalı üzerinden birçok Superonline kullanıcısı sorunlarına çözüm bulabilmekte, merak ettiklerine yanıt alabilmektedir.

Superonline E-posta Adresi

Superonline müşteri hizmetleri e-posta adresi de yine internet kullanıcıları için sunulmuş olan bir hizmet kanalıdır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmenin bir diğer yolu olarak gösterilebilen Superonline e-posta adresi, kullanıcıların kolay yoldan mail yolu ile iletişim kurabilmesi için olanak sağlamaktadır.

Superonline e-posta adresi; turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr olarak kullanılabilmektedir.

Superonline Sosyal Medya Hesapları

Superonline kullanıcıları müşteri hizmetlerinden destek alabilmek için sosyal medya kanallarını da tercih edebilir. Müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilmek için kullanıcılar tarafından takip edilebilecek Superonline sosyal medya hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Superonline Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı