Alışveriş

Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Müşterilerine daha hızlı bir şekilde pizza temin etmek için müşterilerine kaliteli hizmet veren Terra Pizza, ülkemizde faaliyet gösteren ve herkes tarafından çok sevilen bir pizza markasıdır. Müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet vermek, müşterilerinin sipariş vermelerini sağlamak ve memnuniyetsizliklerini dile getirebilmelerine yardımcı olmak için çeşitli iletişim kanalları geliştirmiştir. En kolay ve en hızlı şekilde ürün temin edebilmek, önerilerinizi, yaşadığınız sorunları, beklentilerinizi veya ortaklık tekliflerinizi iletebilmek için kullanabileceğiniz iletişim kanalları şu şekildedir.

Terra Pizza Müşteri Destek Merkezi

Terra Pizza müşteri destek sayfaları üzerinden merak ettiğiniz tüm konuları sorabilir veya iletişim kurmak isteiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Müşteri odaklı olarak hizmet veren ve en iyiyi, en kaliteliyi, en hızlıyı sunmak odaklı çalışan Terra Pizza bu alanda müşterilerinden gelecek geri bildirimlere de önem vermektedir. Müşterilerinin kolayca iletişim kurabilmeleri için oluşturduğu müşteri destek sayfası sayesinde olumlu ve olumsuz tüm geri bildirimleri alan firma bu bildirimler ışığında kurumsal gelişim kaydetmektedir. Müşteri destek merkezi aracılığı ile alış verişlerde yaşadığınız sorunlar, ulaştım konusunda yaşadığınız aksaklıklar, firma ile ilgili öneriler ve düşüncelerinizi kolayca firmaya ulaştırabilirsiniz. Alanında uzman olan müşteri destek personelleri sizden aldığı geri bildirim konusunda size dönüş yaparak konu hakkında bilgi veriyor.

Terra Pizza Online İletişim Formu

Profesyonel ve kurumsal bir pizza markası olarak hizmet veren Terra Pizza, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kurumsal iletişim merkezleri ile farkını ortaya koyan bir firmadır. Müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve hizmetler kapsamında müşterilerinin fikirlerini ve önerilerini kolayca ulaştırabilmeleri adına online iletişim formu sayfasını oluşturmuştur. Bu sayfa aracılığı ile müşterilerden aldığı geri bildirimler ile firmanın gelişimini sağlayan Terra Pizza dijital dönüşüme ayak uyduran ve teknolojiyi hizmet verdiği her alanda kullanan bir firma olarak en iyiyi ve en kaliteliyi sizlere sunuyor. Terra Pizza müşterisi olarak restoranlardan veya sipariş yolu ile almış olduğunuz hizmeti değerlendirmek istediğinizde veya önerilerinizi sunmak istediğinizde online iletişim formunu tercih edebilirsiniz.

Terra Pizza E-Posta Adresi

Terra Pizza müşterisi olmak istediğinizde, firma veya marka ile ortaklıklar kurmak veya ortak iş yapmak, şikayet, öneri ve isteklerinizi dile getirmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir iletişim kanalı olan e – posta adresi:info@terrapizza.com.tr dir. Bu adresi kullanarak düşüncelerinizi mail yolu ile iletebilir, şikayetlerinizi iletip geri dönüş alabilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Terra Pizza her şehirde ve her alış veriş merkezinde bulabileceğiniz bir marka zinciri olup her şubenin telefon numarası şipariş hattı olarak ortak olup firma adına farklı telefon numaralarıdır. Sipariş vermek istediğinizde 444 45 00 telefon numarasını arayarak siparişinizi verebiliyorsunuz.. Ayrıca 0 850 222 45 00 numarasını aradığınızda da size en yakın şubeye ulaşabilirsiniz. Önerilerinizi, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, şikayetlerinizi kısaca geri bildirimlerinizi firmaya ulaştırmak istediğinizde Genel Merkez numarası olan 0 232 853 70 70 numarasını arayabilirsiniz.

  • Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası +90 2 850 222 45 00
  • Terra Pizza Faks Numarası: + 90 0232 853 89 06

Terra Pizza Müşteri temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Terra Pizza firması ile ilgili düşüncelerinizi iletmek veya şikayetlerinizi bildirmek istediğinizde müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için yapmanız gereken 0 232 853 70 70 numarasını aramak. Bu numarayı aradığınızda karşınıza doğrudan müşteri temsilcisi çıkmaktadır. Bu sayede bütün düşüncelerinizi beklemeden müşteri temsilcisine ulaştırabilirsiniz.

  • Terra Pizza Müşteri Temsilcisi Doğrudan Bağlanma Numarası: + 90 0 232 853 70 70

Terra Pizza Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal bir marka olan Terra Pizza müşterilerine daha kolay hizmet verebilmek ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için popüler sosyal medya hesapları üzerinden hesaplar açarak paylaşımlar yapmaktadır. Terra Pizza ile ilgili olarak önerilerinizi ve düşüncelerinizi sosyal medya hesapları üzerinden iletme şansına sahipsiniz. Sosyal medyayı kullanan biriyseniz aşağıdaki hesaplar üzerinden Terra Pizza’ya ulaşabilir, paylaşımları takip edebilir ve isteklerinizi ulaştırabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı