Teknoloji

Oppo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son derece yenilikçi teknolojiyle üretilen ürünleri ile bulunduğu sektörün öncülerinden birisi olan akıllı telefon üreticisi Oppo, dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca kişiye ulaştıktan sonra Türk akıllı telefon piyasasına da giriş yapmıştır. 2018 yılının Aralık ayında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan teknoloji dünyasının yükselen yıldızı Oppo, ABD merkezli bir araştırma şirketi olan International Data Corporation tarafından 2017 yılının dünyanın en büyük dördüncü telefon şirketi olarak ilan edilmiştir.

Bu zaferini her yıl katlayarak devam ettiren akıllı telefon markası Oppo, Türkiye’deki operasyonlarını sürdürürken bir yandan da müşteri destek hizmetleri ile kullanıcılarından tam not almayı başarabilmiştir.

Zira farklı pek çok Oppo iletişim kanalı üzerinden Oppo marka akıllı telefon kullanıcıları ile iletişim halinde olan Oppo, böylece kullanıcılarının isteklerini anlık olarak gerçekleştirebilmektedir.

Oppo Çağrı Merkezi

Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren en kaliteli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Oppo, her geçen gün büyüyen müşteri ağı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Son dönemlerde akıllı telefonlar dışında daha farklı pek çok akıllı telefon aksesuarını da piyasaya sunan Oppo, bu özelliği ile müşterilerinin takdirini kazanmayı başarabilmektedir.

Söz konusu akıllı telefonlar ve akıllı telefon aksesuarları konusunda sorun yaşayan Oppo kullanıcılarına ise şirketin resmi Oppo çağrı merkezi üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilecekleri söylenebilmektedir.

Oppo İletişim e-Posta Adresi

Türkiye’de faal olan akıllı telefon markaları arasında kendine has telefon modelleri ile ön plana çıkmayı başaran Oppo, müşterilerine sağladığı iletişim kolaylıkları ile popülerliğini korumayı sürdürmektedir. Oppo müşterileri, diledikleri takdirde firmanın resmi Oppo iletişim e- posta adresi üzerinden şirketin uzman destek birimleri ile irtibata geçebilmektedir.

Oppo’nun e-posta ile iletişim bölümünde Oppo kullanıcıları, sahip oldukları akıllı telefonlar ya da akıllı telefon aksesuarları ile ilgili bütün sorularını şirket temsilcilerine aktarabilmekte ve kısa sürede yanıt alabilmektedir. Mesai saatleri içerisinde e-postaları hızlı bir şekilde yanıtlayan Oppo müşteri destek ekibi bu özellikleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarabilmektedir.

  • Oppo iletişim e-posta adresi: support.tr@oppo.com

Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oppo müşterileri, ihtiyaç duymaları halinde firmanın Pazartesi ve Cumartesi günleri arasında 09:00 ila 18:00 saatleri dahilinde hizmet veren çağrı merkezini arayarak Oppo müşteri hizmetlerinden destek alabilmektedir.

Oppo marka akıllı cihazlarında sorun yaşayan kişilere kesintisiz hizmet veren Oppo müşteri destek ekibi, her türde teknik destek konusundaki tecrübeleri ile arayan Oppo kullanıcılarına hizmet vererek onları mutlu edebilmektedir. Oppo müşteri hizmetleri çağrı merkezi yalnızca resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

  • Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 433 67 76

Oppo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Oppo kullanıcılarının yapmaları gereken tek şey ise 0850 433 67 76 numaralı müşteri irtibat telefonunu çevirmek ve gerekli tuşlamaları yaparak Oppo müşteri temsilcisine direkt bağlanmaktır.

Mesai saatleri dahilinde Oppo müşterileri ile iletişime geçen Oppo müşteri temsilcileri, kullanıcıların her türlü soru ve sorunlarına çözüm getirebilmektedir.

Oppo Canlı Destek

Oppo marka akıllı telefon kullanıcıları arzu etmeleri halinde sitenin ana sayfasında yer alan Oppo canlı destek bölümünü de kullanabilmektedir. Oppo canlı destek üzerinden müşteriler, sitenin yetkililerine istek, öneri, görüş ve şikayetlerini doğrudan iletebilmekte ve tecrübeli müşteri temsilcileri de Oppo kullanıcıları ile ilgilenerek onların Oppo deneyimlerini sorunsuz hale getirebilmektedir.

Oppo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Oppo Türkiye, farklı pek çok sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmakta ve müşterilerine bu kanallar üzerinden en yeni akıllı telefon haberlerini ve güncellemeleri sunmaktadır.

Oppo kullanıcıları ayrıca istedikleri her saat Oppo resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmanın deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmektedir. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya mecralarında faaliyetlerini sürdüren Oppo ayrıca Youtube hesabı ile de bilinmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Oppo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı