Alışveriş

Penguen Gıda Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penguen Gıda, 1989 yılında kurulara çeşitli gıda ürünleri üretimiyle faaliyet vermeye başlamıştı. Bursa’da bulunan fabrikası üzerinden üretimlerine devam eden şirket, tüm ülkeye paketli ve konserve gıda dağıtımı yaparak hizmet vermektedir. Market raflarında ürünlerini sıkça gördüğümüz firma, müşterilerinin memnuniyeti adına farklı iletişim seçenekleri ile de hizmet vermektedir. Penguen Gıda iletişim seçenekleri sayesinde firmanın ürünleri ile alakalı tüm bilgileri alabilir veya sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca toplu ürün alımı, bayilik gibi konularda da Penguen Gıda iletişim seçenekleri kullanılabilmektedir. Konserve gıda, turşu ve dondurulmuş gıda üretimi yapan Penguen Gıda, pek çok çiftçi ile de çalışma yapmaktadır.

Penguen Gıda Müşteri Destek Merkezi

Penguen Gıda müşteri destek merkezi üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde, firma ile alakalı olan tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmaya ait olan ürünlerde yaşadığınız sorunları, kısa sürede yanıt veren müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Penguen Gıda, aynı zamanda bayilerine ve çalıştığı işletmelere de iletişim merkezi üzerinden destek vermektedir. Bu sayede konular ile alakalı kısa sürede çözümler üretilebiliyor. Penguen Gıda iletişim merkezi üzerinde sunulan kanallardan dilediğinizi tercih ederek müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Penguen Gıda Online İletişim Formu

Uzun yıllardır sektörde hizmetlerine devam eden Penguen Gıda, müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla müşteri iletişim formu kullanmaktadır. Soru, sorun, görüş veya önerileri olan müşteriler online iletişim formunu doldurarak kendilerine dönüş yapılmasını talep edebilirler. Ayrıca iletişim formu üzerinde bulunan görsel gönderme seçeneği sayesinde, firmaya iletmek istediğiniz resimleri de iletebilirsiniz. Penguen Gıda müşteri iletişim formunu doldurup göndermenizin akabinde, sizinle iletişime geçecek olan temsilcilerle görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Penguen Gıda İletişim E-Posta Adresi

Firmanın mail adresini kullanarak, firmaya iletmek istediğiniz mesajları veya belgeleri kolaylıkla iletebilirsiniz. Penguen Gıda iletişim e-posta adresi üzerinden yapacağınız bilgilendirmeler sonrasında, size mail adresiniz üzerinden dönüş sağlanmaktadır. Penguen Gıda ile yaşadığınız sorunları, memnuniyetlerinizi, sorularınızı ve görüşlerinizi mail üzerinden kolayca iletebilirsiniz. Öte yandan iş başvuruları gibi konular içinde e-posta hizmeti sunulmaktadır.

Penguen Gıda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penguen Gıda firmasına en hızlı şekilde ulaşma yolu olan çağrı merkezi, belirli gün ve saatlerde hizmet vermektedir. Hafta içi günlerinde saat 09:00 ve 18:00 arasında hizmet veren müşteri temsilcileri soru ve sorunlarınızı kısa sürede çözümlemektedir. Firmaya belirtilen saatler içerisinde ulaşarak, kısa süre bekleme akabinde temsilciye erişim sağlanabiliyor. Penguen Gıda genel müşteri hizmetlerinin yanı sıra ana merkez olan Bursa merkezine de farklı bir numara üzerinden ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda firmaya iletmek istediğiniz belgeler için faks numarası üzerinden de hizmet veriliyor.

  • Penguen Gıda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:+90 850 293 11 31
  • Penguen Gıda Merkez Telefon Numarası: +90 224 324 24 24
  • Penguen Gıda Faks Numarası: +90 224 324 24 25

Penguen Gıda Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Penguen Gıda 0224 324 24 24 ve 0850 293 11 31 numaraları üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Bu numaralar üzerinden yapacağınız aramalarda kısa sürede temsilcilere bağlanmanız mümkün. 0850’li olan ve genel konular için tercih edilen çağrı merkezini aradığınızda, konu ile alakalı belirtilen dâhili numaralardan birisini tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu noktada şikâyet, ürün bilgileri, mağaza bilgileri gibi farklı seçenekler sunuluyor. Penguen Gıda telefon numarasının yanı sıra online iletişim formu veya e-mail üzerinden de iletişim kurabilir, zaman zaman gerçekleşen yoğunluktan dolayı beklemeden iletişime geçebilirsiniz.

Penguen Gıda Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dünya genelinde bulunan pek çok firma gibi, Penguen Gıda’da sosyal medya mecralarını yoğun bir şekilde kullanmayı tercih ediyor. Kişilerin en sık zaman geçirdiği sosyal medyaların tümünde aktif olan firma, bu kanallar üzerinden bilgilendirmelerini yapmaktadır. Üretim tesisi bilgileri, ürün bilgileri, kampanyalar ve farklı duyurular Penguen Gıda resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılmaktadır. Siz de bu kanalları takip ederek, firma ile alakalı güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Penguen Gıda Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı