Özel Kurumlar

Efe Tur İletişim

Efe Tur, 1990 yılında kurulan ve şehirlerarası karayolu taşımacılığında söz sahibi olan firmalar arasında yer almaktadır. 2012 yılında yeni bir ortaklıkla yola devam eden Efe Tur, gelişimine ara vermeden devam etmektedir. Firmanın araç filosunda yaptığı değişiklikler ve web sayfasını aktif bir şekilde kullanması beğeniyle karşılanmıştır. Bununla birlikte online bilet satışı, online rezervasyon ya da bilet iade gibi işlemleri kısa sürede sunan Efe Tur, birçok ilde, şehir içi servisleriyle de hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmanın web sayfasında tüm iletişim kanalları sunulmuş ve bu iletişim seçenekleri aktif bir şekilde kullanılmıştır.

Efe Tur Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

Web sayfasının etkin kullanımı özellikle bilet rezervasyonunu kolaylaştırmakta ve kullanıcıların güzergahları da anlık görmesini sağlamaktadır. Bunun bilinciyle hareket den Efe Tur, web sayfasında birçok bilgiyi sunmakta ve kaliteli hizmete önem vermektedir. Firmanın online müşteri iletişimi merkezini kullanarak, merkezin konumunu, iletişim seçeneklerini bulabilirsiniz. Yine firmanın güncel çağrı merkezi bilgileri ve tüm online form seçenekleri de bu sayfada yer almaktadır. Merkez şubesi İzmit’te yer alan firmanın birçok ilde bilet satış ofisi bulunmakta ve birçok ile seyahat düzenlemektedir. Bununla birlikte kullanıcılarına mobil uygulama kolaylığı da sunan firma, bu yönüyle de büyük beğeni toplamaktadır.

Efe Tur Müşteri Hizmetleri Online Form

Kurumsal firmaların web sayfasında yer verdiği online iletişim formu sayesinde kullanıcılar 7/24 iletişim kurmakta zorlanmamaktadır. Bu form sayesinde özellikle şikayet bildirimi çok kısa sürede yapılmakta ve karşılığı da kısa sürede gelmektedir. Efe Tur online iletişim formunu kullanacak kişilerin öncelikle iletişim bilgilerini doğru girmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte kullanıcıların iletmek istedikleri notu açık bir şekilde belirtmeleri, varsa şikayetleri, bununla ilgili araç plakasını yazmaları dönüşün çok daha hızlı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca online formun kullanımı için üyelik gerektirmemesi de müşterilerin tercihinde önemli bir etken olmaktadır.

Efe Tur Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

Elektronik posta adresinin kurumsal olması ve etkin bir şekilde kullanılması firmalar açısından son derece önemli bir artıdır. Özellikle online satış gerçekleştiren kurumların elektronik fatura işlemleri için kullandıkları mail sayesinde resmi belgeler gönderilebilmektedir. Efe Tur kurumsal mail adresi kullanan ve kısa sürede yanıt veren firmalar arasında yer almaktadır. Firmadan hizmet alan kişiler bu yöntemle iletişime geçebilir ve sorularını yöneltebilirler. Mobil iletişimi sıklıkla kullanan müşteriler mail iletişimi tercih etmekte ve bu şekilde iletilerin kaydolmasını sağlamaktadır. Efe Tur resmi mail adresi olan info@efetur.om.tr üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Efe Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şehirlerarası karayolu ulaşımı için bilet almak isteyen kişilerin en fazla tercih ettiği yöntem çağrı merkezlerini aramaktır. İşlemlerin kısa sürede sonuçlanması ve internet zorunluluğu olmaması nedeniyle telefon iletişimi tercih edilmektedir. Sefer saatlerinin öğrenilmesi, rezervasyon yapılması ya da rezervasyon iptali işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte seferlerde yaşadığınız sorunları dile getirebilir ve çözüm talebinde de bulunabilirsiniz. Firma tarafından genel müşteri hizmetleri hattının yanı sıra merkez telefonu ve merkez faks numarası bilgilerine yer verilmiştir. Bu numaralardan dilediğinizi kullanabilir ve en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Efe Tur Müşteri Hizmetleri Merkezi Telefon Numarası: 0850 600 00 10

Efe Tur Genel Merkez Telefon Numarası: 0262 323 64 23

Efe Tur Genel Merkez Faks Numarası: 0262 426 90 64

Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Şehirlerarası yolculuk hizmeti veren firmaların müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanılması oldukça önemli bir konudur. Efe Tur müşteri hizmetleri konusunda hızlı hizmet veren firmalar arasında yer almakta ve bu yönüyle beğeni toplamaktadır. Firmanın genel iletişim numarası olan 0850 600 00 10 üzerinden kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. Bu hattan tüm konular hakkında bilgi alabilir ve işlemleri gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Efe Tur Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal firmaların genelinde olduğu gibi Efe Tur’da sosyal medyada aktif bir kuruluştur. Firmayla sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurmanız, mesaj göndermeniz ya da gönderilerine yorum yapmanız mümkündür. Seyahat deneyimlerini diğer kullanıcılarla bu şekilde paylaşabilir ve diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Efe Tur İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı