Bankalar

Garanti BBVA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1946 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan ve bugün geldiği noktada Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Garanti, birçok kampanyası ile banka müşterilerinin öncelikli tercihlerindendir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olan Garanti Bankası, son dönemlerde yaptığı güncellemeler ve anlaşmalar ile ismini Garanti BBVA olarak değiştirmiş ve yoluna bu şekilde devam etmiştir. Neredeyse her yerden kolaylıkla ulaşılabilecek olan Garanti BBVA, başarılı müşteri hizmetleri ile de müşterilerinin takdirini toplayabilmektedir. Müşterilerine Garanti BBVA müşteri hizmetleri direkt bağlanma imkanları da veren Garanti, bu özelliğiyle müşterilerine son derece kolay iletişim seçenekleri sunabilmektedir. Buna göre Garanti BBVA müşteri hizmetleri direkt bağlanma işlemi nasıl yapılır diye merak edenlere Garanti Bankası’nın resmi iletişim numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilmek için sırası ile 1 – 3 – 5 rakamlarını tuşlamalarının yeterli olacağı söylenebilir.

Garanti BBVA Müşteri Destek Merkezi

Garanti BBVA müşterileri, müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek istedikleri zamanlarda Garanti BBVA müşteri destek merkezini tercih edebilmektedir. Garanti Bankası müşterisi olmak isteyen ya da hali hazırda banka müşterisi olan kişiler, Garanti BBVA’nın sunduğu iletişim kanallarında bankacılıkla alakalı bütün işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Garanti BBVA şube ve atm konumları, Garanti ticari kart başvuruları, Garanti tüketici kredisi, Garanti kredi ve banka kartı gibi farklı birçok konuda hizmet veren Garanti BBVA müşteri destek merkezi, müşterilerine sayısız destek seçeneği sağlayabilmektedir. Buna göre Garanti Bankası yardım merkezine nasıl ulaşabileceğini merak edenlere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak bilgi alabilecekleri söylenebilir:

Garanti BBVA İletişim Formu

Garanti BBVA, müşterilerine kendileri ile irtibata geçmek istedikleri durumlarda Garanti BBVA iletişim formu seçeneklerini de sunabilmektedir. Bu sayede müşteriler, istek, öneri ve şikayetlerini iletişim formları üzerinden Garanti Bankası’nın tecrübeli müşteri temsilcilerine aktarabilmektedir. Genellikle birkaç saat içerisinde yanıtlanan Garanti BBVA iletişim formları ile müşterilerin birçok problemi hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Garanti BBVA İtiraz Formu

Garanti BBVA nakit çekim ya da harcamaları ile alakalı itirazlar için aşağıda bulunan formu doldurarak Garanti BBVA’nın resmi mail adresi olan harcamaitirazi@garanti.com.tr adresine e – posta gönderebilmektedir.

Garanti BBVA İletişim E – Posta Adresi

Garanti BBVA müşterileri müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek istedikleri durumlarda bankanın resmi e – posta adresini tercih edebilmektedir. Tecrübeli müşteri destek ekipleri tarafından yönetilen Garanti BBVA iletişim e – posta adresine günün her saatinde e – posta göndermek mümkün olabilmektedir.

Garanti BBVA İletişim Posta Adresi

Garanti BBVA’da müşteriler, istek, öneri ve şikayetlerini posta yolu ile iletme olanaklarına da sahiptir. Bunun için herhangi bir postaneye gidilerek Garanti BBVA’nın resmi posta adresine posta gönderilmesi yeterli gelmektedir.

  • Garanti BBVA Posta Adresi: PK: 338 Avpim/İstanbul

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti BBVA müşterileri, müşteri temsilcileri ile telefon üzerinden irtibata geçmek istediklerinde 7 gün 24 saat bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Bunun için de aşağıda yer alan Garanti BBVA müşteri temsilcileri telefon numaralarından herhangi bir tanesinin aranması yeterlidir.

  • Garanti BBVA Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 333 ve 0850 222 0 333
  • Garanti BBVA Kişiye Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 700
  • Garanti BBVA Genel Merkez Müşteri Hizmetleri Numarası: 0(216) 585 02 19

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti BBVA internet şubesinden ya da cep şube üzerinden Garanti BBVA müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanları elde edilebilmektedir. Cep şubeden banka müşterileri Garanti BBVA müşteri temsilcilerine direkt olarak mesaj gönderebilmekte ya da geçmiş yazışmalarını takip de edebilmektedir. Garanti BBVA’nın müşterilerine sunduğu çağrı merkezinde ise sesli yanıt sistemine ‘’Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum’’ cümlesi söylenerek Garanti BBVA müşteri temsilcilerine kolay bir şekilde bağlanılabilmektedir.

Garanti BBVA Sosyal Medya Hesapları

Garanti BBVA müşterileri, bankaya iletmek istedikleri şikayet, istek ve öneriler için bankanın resmi sosyal medya hesaplarını da kullanabilmektedir. Söz konusu hesapları merak edenlere ise aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilecekleri söylenebilir.

YORUM YAP KAZAN

 "Garanti BBVA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı