Bankalar

Doruk Finansman Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri

Doruk Finansman ülkemizde bulunan ilk konut finansman firması olarak hizmet veren şirkettir. Deutsche Bank ve Doğan Holding tarafından birlik olunarak kurulmuş olan Doruk Finansman 2008 yılından beri lisanslı hizmet vermektedir.

İlk faaliyet gösterme tarihi 2008 yılıdır. Bu tarihte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen lisansı alarak Türkiye genelinde ilk finansmanı konut alanında sağlayan şirkettir.

Doruk Finansman 2017 yılı Ağustos ayı itibari ile Deutsche Bank’ın hisselerinin büyük çoğunluğunu Doğan Holding’e devretmesi ile birlikte %97 oranında Doğan Holding’in pay sahipliğini yaptığı bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Doruk Finansman İletişim

  • Doruk Finansman tüzel ve gerçek kişilere konut finansman alanında hem bireysel hem de kurumsal hizmetler vermektedir.
  • Doruk Finansman çağrı merkezi iletişim, müşteri hizmetleri, telefon numarası ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri anında alabilirsiniz.
  • 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile müşterilerine tam zamanlı destek sağlayan Doruk Finansman iletişim kanalları;

Doruk Finansman Adres Bilgileri

Doruk Finansman adres bilgileri birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Bazen sorunların çözümünde yüz yüze görüşmeler daha etkili olabilir.

Doruk Finansman İstanbul merkezli hizmet veren bir firmadır. Hizmetlerini Türkiye’nin her tarafına ulaştırmaktadır. Doruk Finansman adres bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

  • Trump Towers 2. Kule 12. Kat Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Cad. No 12 34387 Şişli / İstanbul

Doruk Finansman Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Doruk Finansman genel müdürlük iletişim bilgileri birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Genel müdürlük ile iletişim kurmak için şu iletişim kanalını kullanabilirsiniz; 336 89 00.

Doruk Finansman genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Bu nedenle genel müdürlüğe ulaşabilmek için iletişim numarasının başına alan kodunu eklemelisiniz.

  • Doruk Finansman genel müdürlük iletişim bilgileri: +90 212 336 89 00

Doruk Finansman Web Sitesi İletişim Bilgileri

Doruk Finansman kurumsal olarak hizmet veren firmalardan biridir. Bu nedenle sağladığı hizmetleri, finansları vesaire öğrenmek için bir web sitesi de bulunmaktadır.

Doruk Finansman web sitesinde e-posta adresinizi yazmanız için bir alan bulunmakta. Bu alanı doldurarak müşteri temsilcilerinin size ulaşması için imkan sağlayabilirsiniz.

İşte Doruk Finansman web sitesi bilgileri; aşağıda bulunan adrese tıklayarak Doruk Finansman web sitesine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Doruk Finansman Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Doruk Finansman müşteri hizmetleri iletişim numarası +90 212 336 89 00 olarak hizmet vermektedir.

Müşteri hizmetleri kanalı ile hizmetler hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, aldığınız hizmetler ile ilgili destek alabilirsiniz.

Doruk Finansman İletişim E-Posta Adresleri

Doruk Finansman iletişim e-posta adresleri birden fazla bulunmaktadır. Bu adreslerin herhangi birinden Doruk Finansman yetkili temsilcisine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz. E-posta servisleri ile günün istediğiniz zamanında Doruk Finansman yetkili temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

İşte Doruk Finansman İletişim e-posta adresleri;

YORUM YAP KAZAN

 "Doruk Finansman Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı