Alışveriş

Cosmo Home Çağrı Merkezi Numarası

Türkçe karşılığı ev arkadaşlığı anlamına gelen Cosmo Home, erkek ve bayanlar için binlerce çeşit cilt bakım ürünleri ve yine binlerce çeşit ürün satan bir platform. Bu platform üzerinden binlerce şey satın alabiliyorsunuz. Tabi o kadar çok şeyin satın alınabildiği platformun çağrı merkezleri de boş durmuyor. Sürekli olarak aranan Cosmo Home çağrı merkezleri, herhangi bir sorunda ve herhangi bir durumda kullanıcılar ile irtibat sağlıyorlar. Cosmo home ile iletişime geçmek istiyorsanız veya Cosmo home ile irtibat sağlamak istiyorsanız, aşağıdaki hizmetlerden yararlanarak hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Cosmo Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Cosmo Home ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz numaralardan biri de Cosmo Home Çağrı Merkezi numarasıdır. 021623406709 numaralı telefon hattını arayarak hızlı bir şekilde iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. Bu telefon numarası üzerinden firma ile ilgili olan herhangi bir şikâyet, bilgi alma, kargo ürün takibi gibi gerekli işlem bilgilerini tamamlamak mümkün olmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız aramalar kesinlikle herhangi bir şekilde ücretlendirilmemektedir. Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız çağrıların kayıt edildiğini de unutmayınız, herhangi bir küfür veya hakaret içerikli bir durumun olmamasına özen göstermek gerekir, aksi takdirde hakkınızda dava açılabilmektedir.

Cosmo Home İletişim Numarası: 021623406709

Cosmo Home İletişim Adresi

Cosmo home iletişim adresini kullanarak firma ile irtibat sağlayabilirsiniz. Firma ile adres üzerinden posta yoluyla iletişime geçebilir veya direk adres ile birlikte ofisi ziyaret edebilirsiniz. Cosmo Home, iletişim adresini kullanarak bunları yapabilirsiniz. Cosmo Home firması, büyük bir firmadır. Aşağıdaki adresi kullanarak firmaya posta gönderebilir ve direk olarak ziyaret de gerçekleştirebilirsiniz.

Cosmo Home İletişim Adresi: Acıbadem Mah. Fatih Sok. No:18 Kadıköy

Cosmo Home Mail Adresi

Cosmo Home mail adresini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firma ile iletişime geçmek için mail adresini kullanmak çok sık kullanılan yöntemlerden birisidir. Mail adresini kullanarak firmaya mail atabilir ve attığınız mail ile ilgili gönderi sorgulama, kargo takibi gibi hizmetleri sorgulayabilirsiniz. Firmanın söz konusu mail adresi aşağıda verilmiştir. Gmail veya outlook.com gibi uygulamalar üzerinden firmaya mail gönderebilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

Cosmo Home İletişim Mail Adresi : esatis@cosmohome.com.tr

Cosmo Home Posta Adresi

Firma ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden birisi de posta adresidir. Posta adresini kullanarak firma ile hızlı bir şekilde irtibat sağlamak ve iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Cosmohome iletişim posta adresi aşağıda verilmiştir. Bu posta adresi ile firmaya posta gönderebilir ve her türlü sorununuza ern geç 15 gün içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Cosmo Home Posta Adresi: Acıbadem Mah. Fatih Sok. No:18 Kadıköy

Cosmo Home Web Sitesi

Cosmo Home ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan birisi de web sitesidir. Bu web sitesi üzerinden firma ile iletişim sağlayabilirsiniz. Cosmo home iletişim adresleri web sitesi üzerinde yer almaktadır. Ayrıca web sitesi üzerinde geri dönüş yapmanızı sağlayacak pek çok yer bulunuyor. Ürün satın aldıktan sonra veya ürün satın alırken, her zaman geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Cosmo Home Web Sitesi İletişim Adresi: cosmohome.com.tr

Cosmo Home Sosyal Medya Hesapları

Cosmo Home Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/cosmohome/?hl=tr

Cosmo Home Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCquRliGtERwsjHeQNsqQG6g?view_as=subscriber

Cosmo Home Instagram Hesabı

Cosmo home sitesine sosyal medya hesaplarını kullanarak da ulaşmak mümkün olmaktadır. Bunun için, cosmo home Instagram hesabına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu adres üzerinden Cosmo Home Instagram hesabına giriş yapabilir ve Instagram hesabı üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz,

1- Cosmo Home Instagram sayfasına aşağıda yer alan bağlantıdan giriş yapın

2- Hesaba giriş yaptıktan sonra özel mesaj gönderme bölümünden hesaba özel mesaj gönderebilirsiniz, ancak bunun için siteyi takip ediyor olmanız gerekmektedir.

3- Özel mesaj göndererek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Cosmo Home Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/cosmohome/?hl=tr

Cosmo Home Youtube Kanalı

En çok iletişim kurulan kanallardan biri de Youtube’dur. Cosmo home ile iletişim kurmak için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen Cosmo Home youtube kanalına aşağıdaki bağlantıdan girin ve Cosmo Home’un herhangi bir videosuna yorum atarak ilerleyin, bu şekilde hızlı bir irtibat sağlamak mümkün olmaktadır.

Cosmo Home Youtube Kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCquRliGtERwsjHeQNsqQG6g?view_as=subscriber

YORUM YAP KAZAN

 "Cosmo Home Çağrı Merkezi Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı