Teknoloji

Xiaomi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uzakdoğu merkezli bir teknoloji şirketi olan Xiaomi, son yıllarda Türkiye piyasasında da boy göstermeye başlamıştır. 6 Nisan 2010 tarihinden bu yana teknoloji meraklılarına hizmet veren firma, özellikle cep telefonları ile genç ve yetişkinlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Kısa bir zaman dilimi içerisinde yakaladığı başarısı ile dünyanın en büyük akıllı cihaz üreticilerinden birisi haline gelen Xiaomi, hemen her konuda sağladığı koşulsuz müşteri desteği ile de kullanıcılarından her daim tam not almıştır. Birbirinden farklı pek çok internetten işlem kanalı aracılığı ile Xiaomi cihazlarıyla alakalı problemlerin yetkililere iletilmesine olanak veren Xiaomi, sosyal medya hesapları ve kurumsal Xiaomi iletişim merkezleri ile de müşterileriyle sürekli olarak irtibatta kalmaktadır.

Xiaomi Çağrı Merkezi

Xiaomi müşterileri, Xiaomi’den edindikleri cihazlarıyla alakalı yaşadıkları problemleri firmanın tecrübeli müşteri temsilcilerine iletebilmektedir. Xiaomi sosyal medya hesapları ve firmaya ait olan kurumsal Xiaomi çağrı merkezi ise bütün sorulara hızlı şekilde yanıt vermeleri ile bilinmektedir.

Xiaomi kurumsal web sitesi aracılığı ile müşteriler, ihtiyaçları olan bütün online işlem kanallarına kolay şekilde erişim sağlayabilmektedir. Akıllı cep telefonlarından tutun da elektrikli scootera kadar farklı pek çok yeni nesil teknolojik cihazı Türk müşterilerine sunan Xiaomi, Türkiye’de yer alan kullanıcıları için birçok kanaldan Xiaomi iletişim desteği verebilmektedir.

Xiaomi İletişim E – Posta Adresi

Türkiye’nin en popüler akıllı cihaz üreticilerinden birisi olan Xiaomi, yardım kanalı ve raporlama süreçleri ile alakalı bilgilendirmeler için Xiaomi e – posta adresi üzerinden de hizmet vermektedir. Xiaomi’nin resmi web sitesinde paylaşılan e – posta adresine e – mail atabilecek olan kullanıcılar, yaşadıkları problemlerle alakalı bilgi alabilmekte ve sorunlarına kısa sürede çözüm getirebilmektedir.

Xiaomi e – posta ile destek sistemi üzerinden akıllı cihaz kullanıcıları akıllarına takılan konularda destek talebinde bulunabilmektedir. Müşterilerine son derece önem veren Xiaomi, her geçen gün kendini geliştirerek müşterilerine en iyi destek hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir.

  • Xiaomi iletişim e – posta adresi: global@xiaomi.com

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xiaomi müşterileri, resmi tatiller ve Pazar günleri haricinde Xiaomi müşteri hizmetleri çağrı merkezine saat 09:00 ila 17:00 saatleri içerisinde erişim sağlayabilmektedir. Xiaomi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteriler Xiaomi cihazları ile alakalı her türde destek talep edebilmektedir.

  • Xiaomi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 0850 305 19 23

Xiaomi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Dünyanın en ünlü akıllı telefon üreticileri içerisinde üst sıralarda yer alan Xiaomi, müşterileri için çağrı merkezleri üzerinden kesintisiz destek vermektedir. Uzun saatler boyunca beklemeye gerek kalmadan sorunlarına destek alabilen Xiaomi müşterileri, yetkili servis çağrı merkezini arayarak doğrudan Xiaomi müşteri temsilcisine direkt bağlanma hizmetlerini de edinebilmektedir. Bunun için de Xiaomi müşteri hizmetleri numarasının çevrilmesi ve sesli mesaj sistemi üzerinden tecrübeli müşteri temsilcilerine bağlanılması yeterlidir.

Xiaomi Yetkili Servisleri

Xiaomi akıllı cihaz kullanıcıları, cihazları ile alakalı sorun yaşadıkları zaman aşağıdaki bağlantılarda yer alan yetkili Xiaomi servisleri ile iletişime geçebilmektedir. Müşterilerin memnuniyetlerini sağlayabilmek adına akıllı cihazlarda yaşanan sorunlarda hızlı çözümler getirmeyi başaran Xiaomi, bu özelliği nedeniyle de Xiaomi kullanıcılarından tam not alabilmektedir.

Xiaomi Şikayet Hattı

Dünyanın en çok tercih edilen akıllı cihaz markalarından birisi olan Xiaomi, her türde akıllı cihaz probleminde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak problemleri ivedilikle giderebilmektedir. Xiaomi müşterileri, kullandıkları akıllı cihazlarla alakalı sorunlarla karşılaştıkları zaman Xiaomi Şikayet Hattı üzerinden şikayetlerini dile getirebilmektedir. Xiaomi Şikayet Hattı imkanlarını değerlendirebilmek içinse Xiaomi’nin müşteri hizmetleri numarasını tuşlamak ve arama esnasında çağrı merkezinden yapılan yönlendirmeleri takip ederek şikayet birimine ulaşmak yeterlidir.

Xiaomi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Son yıllarda gelişen sosyal medya furyasına katılan Xiaomi, müşterilerine sosyal medya platformları üzerinden kesintisiz destek sağlamaktadır. Xiaomi kullanıcıları, satın aldıkları ya da almayı düşündükleri teknolojik cihazlar ile alakalı bütün soruları firmaya sosyal medya hesapları üzerinden aktarabilmektedir.

Söz konusu Xiaomi sosyal medya hesaplarında kullanıcılar hızlı bir şekilde soru, istek ve önerilerini yetkili Xiaomi müşteri temsilcilerine aktarabilmektedir. Günün her anında erişime açık olan sosyal medya hesapları sayesinde Xiaomi müşterileri koşulsuz destek almanın keyfini sürebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Xiaomi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı