Teknoloji

Google Adwords Ads İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google 1998 yılında kurulmuş bir firma olarak günümüzde pek çok web hizmetlerini bünyesinde barındıran firma olarak merkezi Mountain View Kaliforniya da bulunmaktadır. 

19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edilen dev şirket ‘’Don’t be evil’’ (Kötü olma) sloganını kullanmaktadır.

  • Youtube
  • Android
  • Blogger
  • Gmail

Gibi büyük hizmetleri bünyesinde barındıran Google yıllık gelir açısından dünyada ilk sıralarda bulunan firmalar arasında yer almaktadır. Google gelirlerinin %99’unu reklamlardan elde etmektedir.

Birçok web site sahiplerinin gelirini oluşturduğu Google reklamları ile günde milyonlarca kişiye ulaşmakta ve reklam verenlerin gelirlerini arttırmasında birçok avantaj sağlamaktadır.

Dünyaca ünlü arama motoru Google’ın bünyesindeki hizmetlerden olan Adwords yeni adı Google Ads ile firmanızın ürünlerinin reklamını yaptırabilir, web sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Google dünya üzerinde 50 ülkede hizmet vermekte ve günlük milyonlarca kullanıcısı bulunan bir firmadır. Google’ın ana merkez üssü Amerika Birleşik Devletlerinde Silikon Vadisinde yer almaktadır.

Web site sahiplerinin sıkça başvurduğu reklam alıp reklam verme gibi durumların başında Google firması yer almaktadır. Günlük milyarlarca aranmanın yapıldığı bir web site olan Google firması ayrıca web masterlar için geliştirilen uygulamalarla da Adwords kullanımının artmasını sağlamıştır.

Google günden güne daha da geliştirmeye devam ettiği Adwords diğer adıyla Google Ads hizmetini yeni algoritmalarla güncellemekte ve müşterileri için düzenlediği kampanyalarla reklam verme hizmetini daha cazip hâle getirmektedir.

Google Ads Müşteri Hizmetleri Detayları

Türkiye iletişim numarasını kullanarak Google firmasının müşteri hizmetleri personelleriyle iletişim sağlayabilir, merak ettiğiniz konularda Google hizmetleri ve soru, görüş, önerilerinizi firma yetkilileriyle irtibata geçebilirsiniz.

Google Adwords müşteri hizmetleri numarasından Türkçe olarak hizmet alabilir. Günün belli saatlerinde (10:00 – 18:00) saatleri arasında soru ya da sorunlarınızın çözümü için iletişime geçebilirsiniz.

Google Türkiye Ofis Adresi: Eski Büyükdere Caddesi No: 294
Şişli/İSTANBUL – Türkiye
Posta Kodu: 34394

YORUM YAP KAZAN

 "Google Adwords Ads İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı