Devlet Kurumları

İTO Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

420 binin üzerindeki muazzam üye sayısı ile hem Türkiye’nin hem de dünyanın en eski ve en büyük ticaret odalarından birisi olarak da bilinen İTO, özel sektörün güncel sorunlarını çözebilmek için canla başla mücadele etmektedir.

Türkiye’nin uluslar arası rekabet gücünü arttırabilmek için çalışmalar yapan İTO, üyelerinin ve diğer iş yeri sahiplerinin sorunlarını olabilecek en kısa sürede çözmek için farklı pek çok İTO iletişim kanalından da hizmet vermektedir.

Bu sayede İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri ya da farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş yeri sahipleri, yeni iş ortaklıkları, mesleki dayanışma ve sponsorluklar gibi birçok konuda diledikleri her an İstanbul Ticaret Odası ile iletişime geçebilmektedir.

İTO Müşteri Destek Merkezi

İTO müşteri destek merkezi, çok sayıda destek sayfası aracılığı ile İstanbul Ticaret Odası üyelerine ve iş yeri sahiplerine hizmet vermektedir. Her türlü destek hizmetinin hızlı bir şekilde verildiği destek merkezi, aidat sorgulama, faaliyet belgesi alma, tescil başvurusu yapma ve vize başvurusu sorgulama gibi farklı pek çok konuda yaşanan sorunlara çözüm getirmektedir. İstanbul Ticaret Odası müşteri destek merkezinde ayrıca İstanbul Ticaret Odası’nın merkez binasının açık adresine de kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir.

İTO İletişim Merkezi

İTO İletişim Faks Numaraları

İstanbul Ticaret Odası’na herhangi bir nedenle ulaşmak isteyen kişiler, kurumun resmi faks numaraları üzerinden faks da gönderebilmekte ve sorunlarına çözüm talep edebilmektedir. Her türde istek, öneri ve görüşün de bildirilebileceği İTO iletişim faks numaralarına 7 gün 24 saat faks gönderilebilmektedir.

İTO Faks Numaraları: 0212 520 16 56 – 0212 513 15 65

İTO İletişim e-Posta Adresi

İstanbul Ticaret Odası’nın an itibariyle geçerli olan e-posta adresi ito@ito.gov.tr olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda İTO’dan destek almayı arzu eden kişiler, kurumun resmi mail adresine e -posta göndererek de kurum yetkilileri ile irtibata geçebilmektedir.

Ancak e-mail ile iletişime geçme yönteminin doğrudan müşteri hizmetlerini arama yöntemine göre daha uzun sürede sonuç alacağı söylenebilmektedir. Bu nedenle İstanbul Ticaret Odası ile ilgili çözülmesi gereken sorunları acil olan kişilerin kuruma e-posta göndermek yerine İTO müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden irtibata geçmeleri tavsiye edilmektedir.

İTO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Ticaret Odası’nın müşteri destek sisteminden faydalanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri yöntemlerin başında müşteri hizmetleri telefon numarası gelmektedir. Son derece kolay bir şekilde ulaşılabilen İstanbul Ticaret Odası müşteri hizmetleri, mesai saatleri içerisinde her dakika arayan kişilerin sorunlarına çözüm bulmaktadır. İTO Çağrı Merkezi olarak da bilinen müşteri hizmetleri, her biri birbirinden profesyonel teknik destek ekibi ile günün her anında müşterileri ile pozitif iletişimde kalmaktadır.

İTO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 486

İTO Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

İstanbul Ticaret Odası ile ilgili işlem yapması gereken ve bu nedenle İTO yetkililerine ulaşmayı hedefleyenlere İTO müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemini kullanabilecekleri de söylenebilir. Zira İTO’nun müşteri temsilcileri, hemen her konuda son derece deneyimlidir ve anlık olarak sorun çözme yetenekleri ile arayan kişilerin birçok problemini çok kısa bir sürede giderebilmektedir.

İstanbul Ticaret Odası müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isteyen kişiler, 444 0 486 numaralı İTO Çağrı Merkezi’ni aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaparak doğrudan müşteri destek ekibi ile iletişime geçebilmektedir.

İTO Resmi Sosyal Medya Hesapları

İstanbul Ticaret Odası, farklı pek çok sosyal medya hesabı üzerinden üyeleri ve diğer iş yeri sahipleri ile her an iletişim halindedir. Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisi olan İstanbul Ticaret Odası, sosyal medya hesapları aracılığı ile yaptığı tüm duyuru ve yenilikleri de düzenli olarak paylaşmaktadır.

İTO Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Youtube gibi sosyal medya kanallarını da aktif olarak kullanması ile bilinmektedir. Bu sayede söz konusu sosyal medya mecralarında kullanıcı hesabı olan kişiler, bu platformlar üzerinden İstanbul Ticaret Odası müşteri temsilcileri ile iletişim halinde kalabilmekte ve soru, öneri, görüş ya da isteklerini doğrudan aktarabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "İTO Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı