Alışveriş

Torium AVM Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul’da bulunan Torium alışveriş merkezi Beylikdüzü ile Avcılar arasında yer almaktadır. Torunlar GYO tarafından inşa edilen Torium AVM gün içerisinde hem yurt içi hem de yurtdışından ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Torium AVM hem alışveriş merkezi hem de eğlence merkezi olarak karşımıza çıkmakta ve içerisinde çeşitli etkinliklerde yapılmaktadır.

Restoranlar, kafeler, sinema salonları da bulunan Torium AVM içerisinde aynı zamanda 180 mağaza barındırmakta ve çocukları içinde çeşitli eğlenceli aktiviteler barındırmaktadır. Birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Torium AVM’de hem yerli ve hem de yabancı markalar yer almaktadır.

Torium AVM eğlence odaklı bir alışveriş merkezidir ve içerisinde birçok aktivite yer almakta ayrıca tiyatro, imza günleri, konserler gibi birçok etkinliğe de yer vermektedir.

Her yaştan bireyim hem eğlenceli aktivitelere katılıp hem de alışveriş yapabilmesine önem veren Torium AVM çeşitli kampanyalarla da ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

Torium AVM İletişim E-Posta Adresi

Torium AVM ziyaretçilerin yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için farklı iletişim kanallarını desteklemektedir. Torium AVM ile ilgili ziyaretçilerin soru, görüş ve önerileri bildirebilmesi için e-posta adresi vasıtasıyla da iletişim kurmak mümkündür. Ziyaretçilerinden gelen geri bildirimlere cevap veren Torium AVM e-posta sistemi ile alternatif iletişim kanalı hizmeti de sunmaktadır.

Torium AVM İletişim Telefon Numarası

Torium AVM içerisinde bulunan herhangi bir mağazanın ya da alışveriş merkezinde yaşanılan herhangi bir sorundan dolayı iletişim kurmak isteyen müşterilerine telefonla da hizmet verebilmektedir.

Çalışma saatleri olarak hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde aktif olan müşteri hizmetleri Torium AVM ziyaretçilerinin kolayca ulaşabileceği iletişim kanalı olan telefonla iletişimi desteklemekte ve Hafta içi 10:00 – 22:00  Hafta Sonu 10:00 – 22:30 saatleri arasında ziyaretçilerin soru, görüş ve önerilerine hızlı çözümler sunmaktadır.

Torium AVM Sosyal Medya Hesapları

Torium AVM aktif olarak sosyal medya hesaplarından da hizmet vermekte ve birçok kampanya hakkında bilgilendirici paylaşımlar yapmaktadır. Torium alışveriş merkezinin sosyal medya hesaplarına tıklayarak yapılan paylaşımları görebilir, isteklerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir ayrıca Torium AVM ile iletişim kurabilirsiniz.

Torium AVM ziyaretçilerin memnun kaldığı hizmetlerin geri dönüşünü sağlamak, yorumlarda bulunan ziyaretçilerin paylaşımlarını dikkate almaktadır. Facebook, Twitter, İnstagram gibi milyonlarca kullanıcısı olan platformlarda yer alarak güncel fırsatlar hakkında da bilgilendirme yapmaktadır

Torium AVM mağazalarının yaptığı çekilişlerle de adından sıkça söz ettirmektedir. Ziyaretçilerine birçok kampanya sunan Torium AVM birçok eğlenceli aktiviteyi de ziyaretçilerine sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarla bildirim yapmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Torium AVM Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı