TV Medya

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Türkiye’nin en büyük uydu sağlayıcılarından biri olan Tivibu, on binlerce eve uydu hizmeti sağlıyor. Standart uydulara göre daha fazla hizmet içeren, birbirinden yeni film ve uygulamaları içerek Tivibu, sürekli olarak müşteri kazanmaya devam ediyor.

Bu kadar hizmet sağlayan Tivibu’nun elbette çağrı merkezleri de boş kalmıyor, özellikle son dönemlerde koronavirüs salgını ile beraber, Tivibu’nun çağrı merkezleri sürekli olarak aktif bir şekilde çalışıyor.

Çağrı merkezleri bu kadar yoğun olunca, çağrı merkezleri çalışanları, çağrılara yetişemiyor ve bu durumda müşteriler saatlerce hatta beklemek zorunda bırakılıyor. Bu gibi durumlarda direkt bağlanma yöntemini öğrenmek her zaman işe yarar. Bu yazıda sizlere Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini anlatacağız.

Tivubu Direkt Bağlanma Yöntemleri

Tivibu direk bağlanma yöntemi arasında en popüler yöntem 4 tuşuna basmaktır. Bu yönteme göre müşteriler, direkt Tivibu müşteri hizmetlerine acil koduyla hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar.

  1. İlk önce Tivibu müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, 444 0 375 
  2. Sonra ise, karşınıza çıkan sesli yanıt sisteminde 4’ü tuşluyorsunuz. Bu şekilde müşteri hizmetlerine direk bağlanabiliyorsunuz.

Tivubu İletişim e-Mail Adresi Nedir?

Tivibu ile iletişime geçebileceğiniz kanallardan bir diğeri de mail adresidir. Mail adresi ile iletişime geçmek en çok kullanılan iletişim yöntemlerinden biridir ve son derece basittir. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey, Tivibu’nun mail adresine iletişime geçmek istediğiniz konu hakkında mail göndermelisiniz.

  • Eğer bir mail hesabınız yoksa çok hızlı bir şekilde Gmail veya Outlook gibi servisleri kullanarak mail adresi açabilirsiniz.
  • Mail adresi açtıktan sonra mail hesabına giriş yapın ve mail gönderme alanına gelin.
  • Bu alanda göndermek istediğiniz maili yazın ve üstüne aşağıda vermiş olduğumuz mail adresini girin.

Tivibu Mail Adresi: destek@tivibu.com.tr

Evet hepsi bu kadar, gönder butonuna tıklayarak yazdığınız maili gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz maile en geç 3-4 gün içerisinde yanıt verilmektedir.

Tivibu İletişim Telefon Numarası

Tivibu ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan bir diğeri de telefon numarasıdır. Tivibu’nun telefon numarasını arayarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkündür. Yukarıda anlattığımız gibi telefon numarasına bağlanarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak için, hemen bağlanma yöntemlerini denemelisiniz.

  • Hemen bağlanma yöntemleri kısa süre içerisinde Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmanızı sağlayacaktır.
  • Telefon numarasını arayarak istediğiniz her konuda destek alabilirsiniz.

Abonelik paketleri dizi, maç ve sinema paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz, sadece telefon numarasını kullanarak Tivibu’yu aramanız yeterli olacaktır.

Tivibu Telefon Numarası: 0 212 306 10 10

Tivibu İletişim Faks Numarası 

Eğer kurumsal bir firma iseniz, genelde faks göndererek iletişim kurarsınız. Aslında faks numarası yerine mail daha sık kullanılan bir yöntem olsa da faks numarası da oldukça sık kullanılan yöntemler arasındadır.

Sizler de faks göndererek, Tivibu ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Tivibu’nun faks numarası aşağıda verilmiştir.

Tivibu Faks Numarası: 0 212 306 10 10

Tivibu Sosyal Medya Hesapları

Tivibu ile iletişim kurmak için, sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Tivibu ile iletişim kurmak için sıkça tercih edilen sosyal medya hesapları sık sık kullanılmakta ve Tivibu ile kolay bir şekilde iletişim kurulabilmektedir.

Tivibu ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak için, sosyal medya hesapları aşağıda verilmiştir. Bu hesapları kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

Tivibu Facebook Adresi

Tivibu Facebook sayfası ile iletişim kurmak çok hızlı olabilir. Hemen özel mesaj gönderme bölümünden Tivibu’ya özel mesaj gönderebilir ve sorunlarını kısa sürede çözebilirsin.

Tivibu Instagram Adresi

Tivibu ile iletişime geçmek için, Instagram adresi kullanılabiliyor. Instagram adresi üzerinden hızlı bir şekilde Tivibu ile iletişime geçmek paket detayları ve abonelik ile ilgili sorularınızı sormak veya sorunlarını çözmek için özel mesaj gönderme alanından özel mesaj gönderebilir ve herhangi bir konuda destek alabilirsiniz.

Tivibu Youtube Adresi 

Youtube kanalından iletişime geçmek için Tivibu’nun herhangi bir videosuna yorum yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bırakmayı da unutmayınız.

Tivibu Twiter Adresi

Tivibu ile iletişime geçmek için Twitter kanalını kullanabilirsiniz. Hemen özel mesaj gönderip iletişim bilgileriniz bırakın, kısa sürede size geri dönüş yapılsın. 

YORUM YAP KAZAN

 "Tivibu Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı