TV Medya

Yemekteyiz Başvuru Formu, İletişim Kanalları

Birbirinden ilginç yemeklerin yapıldığı ve insanların yarıştığı yemekteyiz programı tam gaz devam ediyor. Yemekteyiz programı neredeyse 10 yılı aşkın bir süredir Show Tv’de yayınlanmaktadır. Sonrasında TV8 ekranlarına geçen bu proje, uzun yıllardır pek çok kitleyi üzerine çekmeyi başarmıştı.

  • Yemekteyiz programına her hafta 5 kişi katılıyor.
  • Cuma günü ise yapılan yemekler oylanarak en çok puanı alan kişi ödülü kazanıyor.
  • Herkesin birbirine rakip olduğu bu programda en çok puanı alan kişi 10 bin TL’lik yemekteyiz ödülünü kazanıyor.
  • Ödülü kazanan yarışmacı hafta birincisi olarak yarışmayı bitiriyor.

Bu kadar çok kişinin başvurduğu ve çok fazla kişinin ödülü kazanmak için mücadele ettiği oyunda, yarışmacılar kazanmak için birbirlerine baskı da yapmaktadır.

Yemekteyiz programına başvuru yapmak için çok fazla iletişim formu olsa da aşağıda vereceğimiz iletişim formları ve linkleri üzerinden programa kayıt olmak ve başvurmak çok kolaylaşıyor.

Ayrıca yemekteyiz programına ulaşabileceğiniz tüm iletişim kanallarını da buraya yazdık. Kolayca ulaşabilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu

Yemekteyiz programına başvuru yapmak istiyorsanız, sizlere vermiş olduğumuz başvuru linkini kullanarak programa başvurmanız gerekiyor. Yemekteyiz programı uzun bir süredir yayın hayatına devam ettiğinden dolayı, iletişim formları internet üzerinden eskimiş olabilir, bazı iletişim formları Show Tv’ye ait olabiliyor. Bu nedenle TV8’e başvurmanız gerekiyor.

Yemekteyiz kayıt formunu aşağıda verdik, bu adres üzerinden Yemekteyiz programına başvuruda bulunabilirsiniz, eğer kabul edilirseniz görüşmeye çağrılacaksınız.

Yemekteyiz Başvuru Formu

Yemekteyiz İletişim e-Mail Adresi

Yemekteyiz bir program olduğu için, kendine ait bir sosyal medya hesabı bulunmuyor. Bu nedenle Yemekteyiz sadece TV8’in iletişim kanalları üzerinden mail gönderebilirsiniz. Yani gönderdiğiniz mailler doğrudan TV8’e gönderilmektedir.

TV8, yıllardır yayın yapmakta olan bir televizyon kanalıdır. En son birkaç yıl önce Acun medya tarafından satın alınmıştır. Acun medya, Tv8’i satın aldıktan sonra, Yemekteyiz programını da kanal içerisine alıp sunmaya başlamıştır. Yemekteyiz programına mail adresi üzerinden erişim sağlamak için aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz

Yemekteyiz Mail Adresi: izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

Yemekteyiz Faks Numarası

Yemekteyiz’e ulaşmak için, TV8’in faks numarasını kullanabilirsiniz. Yemekteyiz programına ofisinizdeki fakstan hızlı bir şekilde ulaşmak için, faks numarası kullanılabilmektedir.

Ancak bunun için, size en yukarıda göstermiş olduğumuz iletişim formunu doldurup, bunu faks olarak TV8’e göndermeniz gerekecektir.

Yemekteyiz Programı Faks Numarası: 0(212) 304 88 80

Yemekteyiz İzleyici Hattı Telefon Numarası

Yemekteyiz programı ile iletişim kurmak için izleyici hattı telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda verdiğimiz telefon numarasını arayarak TV8 ile iletişime geçmek, bu şekilde TV8 ile iletişime geçebilir ve izleyici hattı ile iletişim kurabilirsiniz.

Yemekteyiz programı ile iletişime geçtiğinizde hatta biraz bekleyebilirsiniz. Korona virüsü nedeniyle hatta bekletilebileceğinizden dolayı iletişime geçerken problem yaşamamanız adına geç saatlerde aramanızı tavsiye ediyoruz.

Yemekteyiz İzleyici Hattı Telefon Numarası: 0(212) 987 30 70

Yemekteyiz Sosyal Medya Hesapları

Yemekteyiz ile iletişime geçmek için, sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Yemekteyiz’in sosyal medya hesapları aşağıda verilmiştir, başvuru yapmak ve program ile alakalı bilgi almak için de bu hesapları kullanabilirsiniz.

Yemekteyiz Facebook Hesabı

Yemekteyiz ile iletişime geçmek için, Facebook hesabını kullanabilirsiniz. Yemekteyiz’in Facebook hesabının linki yukarıda verilmiştir. Buradaki linke tıklayarak, Yemekteyiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Yemekteyiz Facebook Hesabı

Yemekteyiz Twitter Hesabı 

Yemekteyiz Twitter hesabını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Yemekteyiz Twitter hesabına eriştiğinizde hemen bir özel mesaj gönderebilir veya diğer iletişim kanallarını kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Twitter hesabında bulunan gönderilere yorum atarak da erişim sağlamak mümkün olacaktır.  

YORUM YAP KAZAN

 "Yemekteyiz Başvuru Formu, İletişim Kanalları" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı