TV Medya

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Show Radyo uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük radyolarından biridir. 28 senedir yayında olan Show Radyo’nun binlerce dinleyicisi vardır ve yayın hayatına ilk günkü gibi tam sürat devam etmektedir. Show Radyo’nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de Türkiye’de ilk kurulan özel sermayeli radyolardan biri olmasıdır. 

Show Radyo Ne Yayını Yapıyor?

Show Radyo 1992’den beri pop müzik yayını yapmaktadır. 89.9 frekansından Show Radyo’yu dinleyebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tam gaz radyo yayını yapmaya devam etmektedir. 

Show Radyo Çağrı Merkezi Numarası

Show Radyo’ya ulaşmak için, çağrı merkezi numaralarını deneyebilirsiniz. Aşağıda sizler için özel olarak verdiğimiz çağrı merkezi numaralarını arayarak hızlı bir şekilde Show Radyo’ya erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Show Radyo ile hangi konuda iletişim sağlamak istiyor olursanız olun, aşağıda verdiğimiz çağrı merkezi numarasından Show Radyo ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Show radyo müzik yayınları hakkında veya radyo ile herhangi bir konuda iletişime geçmek için, aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

Show Radyo Çağrı Merkezi Numarası: 0212 385 00 00

Show Radyo İletişim E-Mail Adresi

Show Radyo ile iletişime geçebileceğiniz adreslerden biri de Show Radyo’nun mail adresidir. Show Radyo mail adresi ile hızlı bir şekilde mutabakat kurabilir ve radyo ile iletişime geçebilirsiniz. Show Radyo mail adresi ile iletişime geçmek için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz mail adresini kullanabilir ve bu şekilde hızlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Show Radyo’ya göndermiş olduğunuz mailler ortalama 4-5 gün içerisinde cevaplanmaya çalışılmaktadır. Mail adresi üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Mailler hızlı bir şekilde yanıtlanmaya çalışılsa da yine de en geç 4-5 gün içerisinde yanıt verilmeye çalışılmaktadır.

Show Radyo Mail Adresi: dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Show Radyo Faks Numarası

Kurumsal bir firma iseniz reklam vermek için, Show Radyo ile iletişime geçmek istiyorsanız faks numarasını kullanmanız çok daha doğru bir hareket olacaktır. Show Radyo’nun faks numarasını aşağıda verdik. Bu numaraya faks gönderebilirsiniz. Normalde en hızlı şekilde 1-2 günde yanıt gelse de Korona virüsünden dolayı gönderilen fakslara hızlı bir şekilde yanıt verilemiyor. Show Radyo’ya erişmek için, faks numarasına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Show Radyo Faks Numarası: 0212 385 00 09

Show Radyo İletişim Stüdyo Numarası

Show Radyo ile iletişime geçebileceğiniz en önemli kanallardan biri de stüdyo numarasıdır. Stüdyo numarasını kullanarak, Show Radyo ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Bunun için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz stüdyo numarasını arayabilir ve ister bireysel ister kurumsal müşteri olun hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

Show Radyo İletişim Stüdyo Numarası: 0212 385 00 09

Show Radyo Sosyal Medya Hesapları

Show Radyo ile iletişim geçilebilecek en önemli kanallardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Show Radyo’nun sosyal medya hesaplarına mesaj göndermek, özel mesaj göndererek hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün oluyor, ya da bunun yerine sosyal medya hesaplarında paylaşılan videoların veya gönderileri altına yorum atarak da hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. 

Show Radyo Facebook Hesabı

Show Radyo Instagram Hesabı

Show Radyo Twitter Hesabı

Show Radyo Facebook Hesabı

Show Radyo’nun Facebook hesabına mesaj göndererek hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, aşağıda verdiğimiz linkten Show Radyo’nun Facebook hesabına girmektir. Show Radyo’nun Facebook hesabına girdikten sonra, sayfaya özel mesaj göndererek hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olacaktır. 

Show Radyo Facebook Hesabı

Show Radyo Instagram Hesabı 

Show Radyo’nun Instagram hesabına aşağıda verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz, Instagram hesabına ulaşarak hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. 

Show Radyo Instagram Hesabı

Show Radyo Twitter Hesabı

Show Radyo ile iletişime geçebileceğiniz son kanal da Twitter hesabıdır. Show Radyo’nun Twitter adresine erişerek özel mesaj gönderebilir ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Show Radyo Twitter Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı