TV Medya

Kral Fm Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Kral Fm, Türkiye’nin en büyük radyo frekanslarından biridir. Çok uzun zaman önce açılan radyo kanallarından biri olan Kral Fm, arabesk nitelikte müzikler paylaşmaktadır. Ayrıca Kral Pop adı altında pop müzik çalan bir frekansı da bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük radyo frekanslarından biri olan Kral Fm’e ulaşmak isteyen çok sayıda dinleyici bulunuyor, programlar veya farklı konular hakkında iletişim kurmak isteyen dinleyiciler, aşağıda verilen iletişim kanallarını kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurabilirler.

Kral Fm Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Kral Fm ile çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu, en sık kullanılan iletişim yöntemlerinden birisidir. Kral Fm çağrı merkezi 24 saat aktif olarak çalışmaktır. Bu nedenle ne zaman isterseniz o zaman irtibat kurabilirsiniz. Kral Fm çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçmeniz halinde sizinle en kısa sürede iletişime geçilmeye çalışılacaktır. Ortalama 5 dakika hatta bekleyebilirsiniz, ancak en kısa sürede sizi müşteri temsilcisine bağlamaya çalışacaklar. 

Kral Fm Çağrı Merkezi Numarası: 0212 335 00 00

Kral Fm Faks Numarası 

Kral Fm faks numarası üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Genelde kurumsal firmaların iletişim kurmak için tercih ettiği faks numarası, hızlı bir şekilde iletişim sağlamak için en önemli yöntemlerden birisidir. Sizler de Kral Fm’e faks göndererek hızlı bir şekilde radyo ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa hemen Kral Fm ile iletişime geçin ve hızlı bir şekilde radyo size geri dönüş yapsın. Bu şekilde Kral Fm ile hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Kral Fm faks numarası aşağıda verilmiştir. Bu numaraya faks göndererek hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Kral Fm Faks Numarası: 0212 335 00 88

Kral Fm İletişim E- Mail Adresi

Kral Fm ile iletişim kurulabilecek adreslerden bir diğeri de e-mail adresidir. E-mail adresini kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün oluyor. Kral Fm iletişim e-mail adresini aşağıda sizlere verdik. Bu e-mail adresini kullanarak hızlı bir şekilde sizler de iletişim kurabilirsiniz. E-mail üzerinden gönderilen mailler en kısa sürede cevaplanmaya çalışılıyor. Bu nedenle gönderdiğiniz maillerin ortalama 2-3 gün içerisinde cevaplanacağını bilmeniz gerekiyor. Kral Fm iletişim e-mail adresine erişmek için, aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olabiliyor. 

Kral Fm İletişim E Mail Adresi: mailto:sorumlumudur@kralfm.com.tr

Kral Fm Whatsapp Hattı

Kral Fm ile iletişim kurulabilecek kanallardan biri de Whatsapp hattıdır. Whatsapp hattı üzerinden Kral Fm ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun için, aşağıdaki numarayı rehberinize kaydedin ve hemen Whatsapp üzerinden hangi konuda iletişime geçecekseniz, o konuda mail yazın. Bu sayede daha hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Kral Fm Whatsapp İletişim Numarası: 0533 781 74 74

Kral Fm Sosyal Medya Hesapları

Kral Fm ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Kral Fm sosyal medya hesaplarını takip etmek ve sosyal medya hesaplarına bir mesaj göndermek.

Kral Fm Facebook

Kral Fm Twitter

Kral Fm Instagram

Kral Fm Facebook Hesabı

Kral Fm ile iletişim kurabileceğiniz bir hesap da Facebook hesabıdır. Kral Fm’in Facebook hesabına girerek hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken şey, aşağıdaki linkten Kral Fm Facebook sayfasına girmek ve özel mesaj göndermek olacaktır. 

Kral FM Instagram Hesabı

Önceki yazılarda da bahsettiğimiz gibi, pek çok firma ile irtibat kurmak için Instagram hesabı kullanılabiliyor. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, Instagram hesabına girin ve mesaj gönderin. Özel mesaj olarak sadece iletişim kuracağınız hesap bilgilerini göndermelisiniz.

Kral Fm Youtube Kanalı

Kral Fm ile iletişime geçebileceğiniz bir diğer hesap da Youtube kanalıdır. Youtube kanalını kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçilebilmektedir. Kral Fm Youtube kanalını kullanarak, herhangi bir videoya yorum atın ve Kral Fm’in size geri dönüş yapması için iletişim bilgilerinizi bırakın. Bu şekilde hızlı bir irtibat sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Kral Fm Çağrı Merkezi İletişim Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı