Bankalar

Garanti BBVA Filo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filo yönetimi ve araç kiralama konusunda hizmet veren Garanti BBVA Filo için müşteri memnuniyeti sunulan hizmetlerin temelinde yer almaktadır. Bu amaçla firma kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme göstererek yoluna devam etmektedir. Hem kurumsal müşterilere hem de bireysel sürücülere araç kiralama yapan Garanti BBVA Filo uzman ekip ve marka deneyimiyle faaliyet göstermektedir. Sunulan hizmette kalitenin her zaman üst seviyede tutulması müşterilere araç satın almadan araç deneyimi yaşayabilme imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda güvenli bir yol arkadaşı da sunan Garanti BBVA Filo bünyesinde araç yelpazesi geniş tutulmakta ve böylece herkes aradığı aracı bulabilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için tek yapılması gereken firma ile iletişime geçmektir.

Garanti BBVA Filo İletişim Formu

Garanti BBVA Filo hizmet ve ürünleri ile ilgili firmaya ulaşabilmek için kullanılan kanallardan biri iletişim formudur. Formda adı, soyadı, konu, cep telefonu numarası, e posta adresi, firma unvanı ve iletilmek istenen mesaj alanlarının doldurulması gerekir. Zorunlu alanlar doğru şekilde doldurulduktan sonra form firmaya iletilir ve kısa süre içerisinde ilgili kişiye konuyla alakalı olarak geri dönüş yapılır. Müşteriye özel çözümler sunulmakta olup böylece memnuniyet düzeyi daha da arttırılır.

Garanti BBVA Filo İletişim Bilgileri

Garanti BBVA Filo iletişim bilgileri kendi içerisinde müşteri hizmetleri merkezi ve acil yardım hattı olarak ikiye ayrılır. Buna ek olarak şirket iletişim bilgileri de insanların bilgisine sunulmaktadır. 0216 625 43 00 ve 0216 625 43 01 numaralarından şirkete kolayca ulaşılabilir. Araçlarla ya da kiralama ile ilgili bir sorun olduğunda acil yardım hatta aranarak sorunun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması sağlanabilir. Şirketin merkezi İstanbul’da olup ülkenin dört bir yanına yönelik hizmet ve destek verilmektedir.

Garanti BBVA Filo E – Posta Adresi

Garanti BBVA Filo çeşitli iletişim kanallarına sahip olup bunlar sözlü, yazılı ve online gibi çeşitlere ayrılır. Firma ile yazılı iletişim kurmak isteyenlerin Garanti BBVA Filo e – posta adresi kullanmaları gerekir. Bu adres info@garantifilo.com.tr şeklinde olup talep ve şikayetler için kullanılır. Maile yazılacak olan yazı açık ve anlaşılır olmalı, resmi bir dille yazılmalıdır. Böylece durum net şekilde izah edilmekte ve kısa süre içerisinde çözülebilmektedir. Firma temsilcileri gönderilen tüm maillere hızlı şekilde geri dönüş yapmaktadır.

Garanti BBVA Filo Müşteri Hizmet Merkezi Telefon Numarası

Garanti BBVA Filo müşteri hizmet merkezi sayesinde pek çok kişiyle iletişim kurabilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz şekilde hizmet veren merkezde işinde deneyimli, profesyonel ve uzman personeller görev yapmaktadır. Böylece tüm talepler sorunsuz şekilde çözülür. Firmaya ait hizmetlerle alakalı ihtiyaç duyulan her an 0212 365 31 00 telefon numarası aracılığıyla yetkili kişiye ulaşılabilir. Güven ve tecrübe ilkeleri çerçevesinde hizmet veren müşteri hizmetleri her gün çok sayıda kişiye destek vermektedir.

Garanti BBVA Filo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası bazı günler yoğunluk sebebiyle müşterileri bekletebilir. Bu gibi durumlar yaşamamak adına özellikle sabah saatlerinde arama yapıldığında müşteri temsilcisi ile daha kısa süre içerisinde iletişim kurulabilir. Bunun yanı sıra iletilmek istenen sorun ya da görüşle ilgili net ve anlaşılır kelimeler kullanmak da bağlantı süresini daha kısa hale getirecektir.

Garanti BBVA Filo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Garanti BBVA Filo insanlara ulaşmak adına çeşitli iletişim kanalları kullanmakta olup bunlardan biri sosyal medya hesaplarıdır. Günümüzde sosyal medya kullanıcı sayısının geniş olması firmanın bu alanda hizmet vermesini sağlamaktadır. Ayrıca bankanın dijital dönüşüm kampanyasının da bir gereği olarak sürdürülen sosyal medya uygulaması müşterilerle iletişim kurulmasında önemli rol oynar. Bu platformlar aracılığıyla firmayla iletişim kurabilmek ve mesaj gönderebilmek için müşterinin sosyal medya hesabının bulunması gerekir. Aynı zamanda firmayla ilgili haberler ve duyurular da Garanti BBVA Filo sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.

YORUM YAP KAZAN

 "Garanti BBVA Filo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı